Skip to main content

SRAZ RODIN S DVOJČATY VE ŠŤASTNÉ ZEMI se bude konat v sobotu 16.6.2018

Další informace zde najdete již brzy :-)

Přijímáme přihlášky na přednášky pro nastávající rodiče vícerčat: "Bude nás víc"

Přijímáme přihlášky na květnový cyklus.
Bližší informace o přednáškách najdete na: http://dvojcata.org/pravidelne_prednasky_pro_tehotne

Půjčovna profesionálních elektrických odsávaček mateřského mléka Medela Symphony a Lactina pro všechny (ne jen dvojčecí a trojčecí) maminky

Nabízíme k zapůjčení elektrické profesionální odsávačky mateřského mléka zn. MEDELA Lactina Select a Symphony. Jsou vhodné pro všechny maminky, které nemohou po určitou dobu své děti kojit nebo mají nedostatečnou tvorbu mléka, potřebují pomoc s "nastartováním" laktace, se zvýšením množství mateřského mléka nebo naopak odsát přebytky mléka.

Všechny informace ohledně zapůjčení odsávačky najdete na: http://dvojcata.org/zapujceni_nemocnicnich_odsavacek

Informace a objednávky přijímají laktační poradkyně:
PhDr. Milada Matoušová, Ph.D.
kontakt: centrum@dvojcata.org; tel.: 604 142 999

Výběrová přednáška "Péče o dítě a psychomotorický vývoj v 1. roce života"

Výběrová přednáška se bude konat ve středu 9.5. od 17.00 hod. a je na téma "Péče o dítě a psychomotorický vývoj v 1. roce života". Dozvíte se, jak konkrétně pečovat o miminko a jak probíhá jeho mentální a motorický vývoj v 1. roce života. Bude i dostatek prostoru pro vaše dotazy.
Přednáška je vhodná zejm. pro maminky-prvorodičky a jejich partnery bez ohledu na očekávaný počet miminek :-)
Cena přednášky: 600 Kč/rodičovský pár (pro absolventy přednáškového cyklu "Bude nás víc" je cena 500 Kč).

Lektorka: PhDr. Milada Matoušová, Ph.D. (psycholožka a laktační poradkyně)

Jarní burza potřeb pro dvojčata - 25. března 2018 od 14 do 16 hodin v Praze - Nové Butovice. Registrace prodejního místa nutná !

Zveme vás na jarní burzu pro dvojčátka, vícerčátka i ostatní děti, která se bude konat v neděli 25. března 2018 od 14 do 16 hodin. Sejdeme se zase ve velké tělocvičně FZŠ prof. Otokara Chlupa, adresa školy: Fingerova 2186, PRAHA 5 - Nové Butovice. Plánek a parkování - viz příloha.
Na základě zkušeností s pořádáním minulých burz stále platí REGISTRACE prodávajících na e-mailu: centrum@dvojcata.org a do předmětu mailu dejte, prosím, jen "BURZA".

VSTUPNÉ:
• pro zaregistrované prodávající 100 Kč za 1 prodejní místo

Zveme vás na charitativní výstavu autorských obrázků Terezky a Elišky Horálkových, ...

... předčasně narozených sedmiletých dvojčat s neurovývojovými poruchami, která bude konat od 2.3. do 29.3.2018 ve Výtvarném ateliéru na Praze 2, Balbínova 28. Zahajovací vernisáž se koná 2.3. od 17 hod. a více informací najdete v příloze.

DOVOLENÁ S DVOJČATY V JEDLOVÉ 18. - 25.8.2018

Jako každý rok vás zveme na pohodovou rodinnou dovolenou v Jedlové v Orlických horách, v termínu 18. – 25.8.2018, kde je připraven program pro rodiče i děti.
Pro děti - 2x denně cca 2 hodiny program s hlídáním - výtvarka, procházky, sportovní hry - zkrátka podle toho, co děti zvládnou a jak jsou ochotné být z dohledu maminek a tatínků. Zajištěno zkušenými vedoucími (s námi spolupracují 11 a 4 roky) a praktikantem z řad dvojčat, který s námi jezdí na dovolené od dětství (praxe 5 let).
Pro starší děti sportovní a společenské vyžití.