Skip to main content

DOVOLENÁ S DVOJČATY V JEDLOVÉ 14. - 21.8.2021

Jako každý rok vás zveme na pohodovou rodinnou dovolenou v Jedlové v Orlických horách, v termínu 14. – 21.8.2021, kde je připraven program pro rodiče i děti.
Pro malé děti (cca do 6let) - 2x denně cca 2 hodiny "hlídání" - výtvarka, procházky, sportovní hry - zkrátka podle toho, co děti zvládnou. Moc záleží na tom, jak jsou děti ochotné být z dohledu maminek (bez pláče), aby si program všechny děti užívaly. Zajištěno zkušenými vedoucími - pedagogy (s námi spolupracují 13 a 5 let) a praktikantem, který s námi jezdí na dovolené od dětství (praxe 6 let).
Pro starší děti - sportovní a společenské vyžití. V případě, že se sejde 6 a více dětí ve věku cca 7-10 let, možnost organizování programu s vedoucím.
Pro dospělé - společenský večer - hrajeme si jako děti :-), sportovní a společenské vyžití podle chuti a domluvy.
Pro celé rodiny - karneval, táborák, olympiáda, večerní bojovka, bazén.
Všechny nabízené aktivity jsou dobrovolné.
Ubytování je zajištěno v různě velkých pokojích, podle potřeb rodin, ve dvou penzionech vzdálených od sebe cca 50m. Všude kolem jsou louky, lesy - okolí je velmi krásné, vhodné na pěší i cyklistické výlety.
Cena je pro dospělé 3960,-/4310,- pro děti 3610,-/3960,- (bez sociálky/se sociálkou) na týden s plnou penzí a programem. Po 6ti letech došlo k navýšení ceny.
Přihlášky posílejte do konce dubna, ale kapacita penzionů se rychle plní, tak neváhejte dlouho .
Informace na gavitkova@gmail.com nebo 739544207.