Skip to main content

Chorvatsko pro dvojčata 2020

Milí přátelé,
vy, co mě znáte, víte, že se na Dugi Otok do Luky moc ráda vracím a že to tam mám moc ráda. Proto bych vás, jak jsem slíbila, moc ráda pozvala za hranice mých všedních dnů, do takového malého soukromého ráje, kde nic není problém, děti jsou vítaní hosté, a kde slunce svítí ve dne v noci (aspoň mě to tak připadá).
Nečekejte „kulturní „ vyžití… obchodní domy, diskotéky ani divadla tady nenajdete, zato úžasnou přírodu, krásné výlety, moře modřejší než nebe, dobré jídlo a usměvavé tváře zaměstnanců hotelu.

Nabídka:
Termín: 25.7.-1.8. 2020
Chorvatsko, DUGI OTOK – LUKA – hotelový komplex Luka
Adresa: Hotel LUKA, Luka – Dugi Otok, 23 282 Zadar, CROATIA, FAX/TEL: 00385/23/372114
Hotel Luka se nachází na břehu krásné zátoky, na konci stejnojmenné vesničky v krásném prostředí jako stvořeném pro rodinnou dovolenou.
Ubytování ve standardně vybavených 3lůžkových pokojích s lůžkovinami vhodnými pro alergiky, součástí pokoje je vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC).
Na webu hotelu si můžete prohlédnout opravdu reálné fotky z hotelu a jeho okolí. http://hotelluka.hr/
Na propagačním videu ozdravných pobytů vidíte nejbližší okolí. Ozdravné pobyty probíhají v hotelu celé prázdniny. https://www.youtube.com/watch?v=TLjkqfy0BvE
Cena ubytování s plnou penzí:
2 osoby v pokoji - 85 € /den / pokoj
3 osoby v pokoji - 95€ / den / pokoj
4 osoby v pokoji - 105€ /den / pokoj
Děti do 4 let zdarma
Pokoj s balkonem - příplatek 7 €
Snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr ze 3 jídel.
V ceně je dopolední a odpolední program pro děti zajištěn zkušenými vedoucími ( 2x 2 hodiny).

Zatím mám rezervovaných 10 pokojů, tak vás prosím o vyplnění předběžných přihlášek do 30.11.2019, abych mohla v případě potřeby rezervovat další. V tomto termínu je vždy kapacita celého ostrova naplněna, takže co stihneme objednat teď, to budeme mít.

Těším se na vás i u moře
Gábina