Skip to main content

Vytahování starých diskuzí

Posted in

Ráda bych se zeptala na váš názor ohledně vytahování starých diskuzí.
Určitě se některá témata rok co rok opakují (narozeniny, vánoce, začátek školního roku, první třída, kroužky pro děti apod.) a připadá mi, že je jedno, zda se otevře např. loňské pečení cukroví nebo se založí diskuze nová.
Ale vytahují se i diskuze naprosto neaktuální - viz prosba o radu v případě zánětu dásní z roku 2013.
Co si o tom myslíte ? Mám takový příspěvek nebo celou diskuzi smazat? Nebo nechat, jestli někdo naváže? Nebo v případě reklamy zablokovat přístup?
Milada

Názory jsou různé...

Některé příspěvky jsou určitě vytahované cíleně z komerčních důvodů, některé z faktických důvodů, protože třeba někdo hledá určitý problém a vyběhne mu ve vyhledávači stará diskuze, nevšimne si data založení a odpoví, čím ji vytáhne na světlo boží.
Vaše sdílené zkušenosti, dobré rady a odkazy nepovažujeme za reklamu, to pochopitelně není důvod k "zásahu shora", naopak jde o vítané zkušenosti, které vám pomáhají, ale cílenou komerci podporovat nechceme, víme, že vám vadí.
Je těžké tyto důvody odlišit, proto nebudeme žádné diskuze mazat, i starší rady a zkušenosti mohou někomu pomoci.
Poprosíme vás, pokud někdo vytáhne starý příspěvek vysloveně za účelem reklamy, dejte nám vědět na mail: centrum@dvojcata.org a my mu můžeme zablokovat přístup, smazat jeho příspěvek a pod.
Děkujeme
Milada a Gábina

podle mě nejde o žádné

Obrázek uživatele Vladkax

podle mě nejde o žádné rozpohybování diskuze, ale jen o cílenou reklamu. Ti lidi nejsou noví za účelem zapojení do diskuze, ti mají jen za úkol všude možně zviditelnit danou firmu. Něco jiného je, když si sem dáváme tipy mezi sebou, má to jinou váhu, než když to sem vloží někdo zvenčí. Těmhle odkazům třeba vůbec nevěřím a podle mě to tu jen zaplevelují, časem bude problém se zorientovat v tom, co je seriózní a co ne. To, co sem vládájí "místní" považuji za prověřené, co jde zvenku beru automaticky za problémové.

Nevadí

Proč by mělo? Jinak je to tu mrtvé. Takhle diskuse alespoň trochu ožije. A záněty dásní byly a budou, ne? :)

Holky

Obrázek uživatele Janact

Vždyť už tu zadne nové příspěvky temer nejsou :-)

Možná proto se vytahují ty staré, že se nový účastník snaží zapojit vsemozne do diskuze. A když se smaže i tento příspěvek spis to odradí. Vždyť v nich není nic špatného. ...a to ze někdo řeši ted stejný problém jako někdo před X lety není myslim duvod ke smazání. ...

A co se tyče reklamy... reklama by mohla byt chápána i to,ze sem vložím odkaz na stranky, kde jsem dobře koupila holce Lego :#)

Já bych tem stránkám nechala volnost žít, vždyť skomírají a ještě to tu recencovat a blokovat, tak to je konečna

Mě to taky ruší

Obrázek uživatele LadaVac

pak tam odpovídám a najednou zjistím,že už je to pasé.

Mně to tase trochu vadí.

Obrázek uživatele Radunka

Mně to tase trochu vadí. Plete se to tu, neaktuální, někdo, kdo žádal radu před sto lety a teď tak nějak mimo mísu se to vytáhne na světlo.

Me nevadi. ..

Obrázek uživatele Janact

Kolikrát mi přijde lepší starsi diskuze,protoze tam je více rad.
Ani ohledně těch dásní- naopak jsem se dozvěděla nový tip,jak na ně :-)

Já mám totiž docela problem s vyhledáváním, ted jsem hledala starší diskuzi ohledně králíčka a nenašla jsem ji :-(
Takže za me nemazat,