
Vložil/a Janact, 17. Únor 2018 - 10:08
Posted in
Jsem zvykla si po ranu u snidane cist prispevky a ono tu nic uz tyden neni ;-)
Vsichni jste na jarnich prazdninach nebo copak se deje ? :-)
My jsme byli v muzeu voskovych figurin v Praze a moc se nam libilo ...
Ps: takoveho fesaka jsem tam i potkala :-)

- Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.
Přímo skupina Dvojčata
https://www.facebook.com/groups/dvojcata1/
Ahoj Lado, prosím, jaké je to
Ahoj Lado, prosím, jaké je to na fb přesně skupina?
Díky, M.
Ladi
No, skoda, ze to neni vic aktivni tady. Snad neutecou postupne vsichni :-/
Ja jak si na neco zvyknu, mam potiz presedlat jinam :-) jsem stara konzerva .
.
Uzijte se hezky prazdniny... skoda, ze my uz mame po nich :-)
Sarko,
Tak to jo. To jsou nemoci protivne. Jen soufam, ze to moc neboli a drzim palce, at je to fakt naposledy...
Ahoj,
popravdě,chodím sem už jen občas,je to tu velmi málo aktivní.Chodím na skupinu dvojčat na Fb,kde je fakt dost živo a docela dobrá parta a děti všeho věku,takže maminy mimin sdílejí starosti kolem nich,my těch starších už třeba víc řešíme dovolené nebo povyražení bez dětí :)
Jinak jarní prázdniny nás čekají,zase jedeme na Benecko,jednak mi to tam pořád přijde finančně ještě rozumné a jednak není podmínkou týdenní pobyt,což by pro nás už bylo dost.Těším se strašně moc,protože mám stále hodně náročnou práci,tak každý odpočinek vítám.
Krásná fotka,moc ti to sluší.
-
-
-
Jani, několikrát plastika moč. trubice.
Ifko,
Tak to super, deti to zvladaji nakonec vzdy lip nez maminky, vid :-) pan ucitel to urcite da, co vzdy pises, tak tvoje deti jsou moc hodne ! Primo ukazkove mi prijde :-)
Lyzovani zavidim, ja se to nikdy nenaucila :-(
Sarko a co maleho trapi?
Pokud nejsem zvedava. vim, ze si psala uz nekolikrat o operaci. Je to otravne, kdyz se to vraci. To nemam rada :-(
Zdravím vás, taky sem často
Zdravím vás, taky sem často nakukuju, tenhle web mi zachránil zdravý rozum v době, kdy dvojky byly malé
Jani, děti lyže a sport vůbec
Jani, děti lyže a sport vůbec milují ( sama jsem tělocvikářka) a lyžují od tří let. v září jsem nastoupila do práce -véééélká mateřinka, také jsem předpokládala, že jako nová budu o jarních prázdninách sloužit a tak aby nebyli sami doma( jsme jen ve třech, tak aby se o ně někdo během dne postaral...... jsem je nahlásila na zimní tábor. Je to od MDDM z místa bydliště, oba znají všechny instruktory a do autobusu nastupovaly i děti, které z minulých aktivit a kroužků znají. Mobil s sebou nemají, ale včera se ozvaly - šílený vztek, že musí lyžovat s hůlkami .-) :-) :-) .....jinak chválavedoucí je prověřený a dětmi ověřený učitel - tělocvikář a děti ho "berou" ..
snad z mého synátora nedostane infarkt a bude fungovat i nadále :-)
Ahoj. Ja uz jsem tip davala.
Ahoj. Ja uz jsem tip davala. Jezdime na jarnaky s ckpanter lyzovat. Byli jsme ted potreti. Prijeli jsme dnes rano. Lyzujeme radi a v Dolomitech je to nadhera.
Add nova prace. Ze zdravotnich duvodu jsem hledala praci na pul uvazek a nasla. Jdu zitra poprve a hodne se tesim. Jdu do neziskoveho sektoru
.
.
-
Jani,
díky za info. Tam určitě vyrazíme.
Jinak, bohužel, vždy po operaci to vypadá ok, ale časem se to zase zvrtne. Doufám, že tentokrát to bylo naposledy. Š.
Ifko,
Chapu, mam to stejne. Nevim jak bych spala ja :-)
Deti od nas maximalne na den a noc u babicky...
Vic nechteji ony a ja je nenutim....
Byl to jejich napad nebo Tvuj ? A jak se jim tam vede?
Fretusko
Dekuji za kompliment ;-) potesi to, v mem veku tuplem :-)
Myslim ze, Tom uz vycerpal namety na debatu o detech a ty zenske plky uz ho neberou.. taky ho postradam ...
Sarko,
Myslela jsem, ze kluci uz maji obtiznosti s operacema za sebou.? Vlece se jim t snad od narozeni ne?
Muzeum se nam libilo. Jsou to 3 patra. Je tam od vseho neco herci, zpevaci, spisovatele, skladatele, historie, ale i treba filmove postavy, ted tam byli hokejisti.
Muzete si pujcit paruky a vyfotit se.
Vstupne drazsi rodinne 900,-
Ale nam se opravdu libilo
Tady je odkaz
http://www.grevin-praha.com
Lucko V
Vsak vida, tip na prazdniny muzes dat...
Nova prace, takove novinky :-) a nic nereknes :-)
Přidávám se do klubu. chodím
Přidávám se do klubu.
chodím sem denně, ale příspěvky "nové" nikde.
Je pravda, že dříve jsem chodila pro načerpání zkušeností a znalostí, ale nyní už vše tak nějak plyne v času a prostoru a jsem srovnaní s aktualitami :-) a nehroutím se z drobností jako v době když byla dvojčat malá.
Momentálně za sebe můžu jen se jít vyplakat, že mám poprvé v životě dětí od sebe přes noc a dokonce na déle - zatím se to nikdy nestalo...... - vyslala jsem je na lyžák na CELÉ JARNÍ PRÁZDNINY - týden..... a tak od tří hodin od rána nespím :-) jsem magor, vím
Jani Ty jsi kočka, krásný
Jani Ty jsi kočka, krásný šaty!
Já taky často nakouknu co nového a odcházím zklamaná, že nic, Toma taky postrádám. :)
My už jsme po jarnácích a na prahu chřipky bych řekla :((((
-
Ahojky Jani,
u nás také stále stejná písnička. Opět po velké urologické operaci. Teď když se jeden zase vrátil do školy, tak má pro změnu zánět středního ucha a ATB. Takže zase doma.
Jsme ve spojení s Luckou a Lídou. Obě sem občas zavítají jako většina, ale dlouho jsem tu neviděla Toma. Nevíte, co je s ním? Š.
PS: Jaké bylo muzeum? Jezdíme často na kontroly do Prahy, tak hledáme, co bychom mohli vidět, než "dorazí odvoz". Teď máme v plánu mumie. Viděl jste někdo?
My jsme na prazdninach. A v
My jsme na prazdninach. A v pondeli nastupuji do nove prace. Kluky mam uz velky. Vsechno o me vite a tak nemam co bych psala :)
Kato ahoooj ;-)
To jsem rada, ze pises :-)
U nas tez chripky. Jara marodil tyden pred prazdninama. Tynka lehla v pate pred nima, akorat o masopustni pruvod.. a ja v nedeli, ale nejak jsme se vyklepali a ct a pa jsme vylet uz dali :-D
Mas pravdu jsme tu stara parta, nikdo novy neprichazi a miminka uz nas asi moc nedrti ;-) par lidi nas zde i opustilo.
Ale tak zase muzeme psat jine veci... radosti a uzivani si s vetsimi detmi, partnery a tipy na povyrazeni, kdyz jsme z jinych koutu ČR ;') no a pomalu budeme resit pubertu - to bude radosti...:-)
Mejte se a drzim palce, at jste o jarnaky fit
Ahoj Jani, mám to podobně,
Ahoj Jani, mám to podobně, denně sem zavítám a pak zase odcházím nenaplněná novými informacemi... :-( Jarní prázdniny nás teprve čekají (jsme z Vysočiny), docela u nás teď řádí chřipky, jeden z dvojčat taky leží, ale už je lepší, snad v pondělí půjdeme všichni zase do svých ústavů. :-D
Myslím, že absence příspěvku je hlavně tím, že jsme tady stará parta, která si spolu prožila to miminkovské období, kdy bylo pořád co řešit, od kočárků, přes nočníky, kojení a první krůčky. Nyní, když už máme všechny víceméně školáky, je těch denních starostí méně, nebo jsou spíše už stereotypní. :-)
Katka