Skip to main content
Obrázek uživatele paty
Posted in

Ahoj všem,
ráda bych znala váš názor v takové blbosti.
Holka dostane pod stromeček tričko s měnícími flitry (viz první foto). Teď jsem narazila na hezké s měnícími flitry klučičí (2.foto). Moc se mi líbí, vím, že se líbí i klukovi a chtěl by ho, ale váhám. Už to není malý prcek, v dubnu jim bude 10. Mám strach, aby v něm pro druhé kluky nevypadal směšně a neposmívali se mu. Je dost samotářský, s ostatními ve třídě se nedruží.
Díky, Pavla

Mně se tyhle trička hrozně

Obrázek uživatele katyvypl

Mně se tyhle trička hrozně líbí, hned bych si taky jedno pořídila. :-))) Ale klukům bych ho nepořizovala, flitry jsou prostě pořád blýskavé věcičky pro holky. :-)

Lucko, tričko s flitry nebo

Obrázek uživatele paty

Lucko, tričko s flitry nebo podobnou divočinu ještě neměla ani holka, takže vlastně nevím, jestli má tenhle výrazný styl rád.
Nicméně už jsem mu vybrala jiné tričko, taky s obrázkem tygra, ale poněkud střídmější. :-)

Naši kluci by to nenosili ani

Obrázek uživatele Lucka V.

Naši kluci by to nenosili ani náhodou. Bude jim jedenáct. Tohle fakt záleží na povaze dítěte. Koupila bych mu ho jen kdyby měl rád tyhle věci. Jen proto aby měl stejný počet dárků to ne.

Moli na Mimibazaru. Paní má

Obrázek uživatele paty

Moli na Mimibazaru. Paní má opravdu velký výběr.
https://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=291786

Kde to prodávají?

Kde prodávají taková pěkná trika? Dá se to pořídit na netu? Taky by se mi takové líbilo.

Wall, jestli k sobě děti

Obrázek uživatele paty

Wall, jestli k sobě děti ladí, jsem neřešila nikdy. Jen se snažím být spravedlivá a když koupím něco hezkého jednomu, snažím se sehnat něco hezkého i pro toho druhého. :-)

Ne ne, není to zúžený střih,

Obrázek uživatele paty

Ne ne, není to zúžený střih, je to i stylem i názvem na cedulce chlapecké triko. Jen ty flitry... Škoda, že to není klasický obrázek. (Mě nejde o to, aby měl tričko s flitry, jen se mi moc líbí barva a ten tygr na něm.) Mají v tom shopu takových triček víc, různé klučičí barvy a různé obrázky či nápisy. Ale tohle bylo nejhezčí.
Mé dilema se už ale vyřešilo, tričko někdo koupil.
Díky za odpovědi. Pavla

-

Souhlasím s fretuskou. Když se mu líbí, koupila bych a případně ho nebude nosit do školy. Naše holky pár triček mají, kluk nikdy neprojevil zájem. Takže jemu by mě nenapadlo ho koupit. Ale jestli se tvému synovi líbí, tak proč ne. Ten motiv je moc pěkný, i pro kluka. Jen se mi zdá, jestli to není zúžený střih, tudíž pro holky, ale může zkreslovat fotka.

pokud ho chce - koupila bych mu ho

Obrázek uživatele Janact

nosit ho může i doma nebo někam, kde bude s Vámi. pokud by to byl problém ve škole...

Pokud se jemu líbí, je jen na něm, co bude nosit...
Každý má jiný vkus...
ale chápu, že ve škole jsou děti kruté

Pokud myslíš, že by ho

Obrázek uživatele fretuska

Pokud myslíš, že by ho potěšilo a nosil by ho, tak bych ho pořídila. Ev. ho může nosit o víkendu, doma, o prázdninách a tak :)

ahoj, já bych triko klukovi

ahoj, já bych triko klukovi nekupovala, jedině, kdyby ho sám moc htěl. Náš kluk by ho nechtěl a nenosil. ovšem, mají ve třídě spolužáka a ten by se zbláznil a nosil ho.
tak asi tak
já mám taky páreček a už neřeším, zda k sobě děti ladí neb bych se musela zbláznit. tedy, k triku s flitry bych nic nehledala do páru.