Skip to main content
Obrázek uživatele KaterinaAd

je to teda rozdíl:-)

Ahoj, prosím o radu. Synacek začal chodit do skautu, takže jsme měli včera Vánoce (bohužel stále věří na Ježíška, takže to takto spláchnout nelze:-)) a ve specializovanem obchodě jsme nechali majlant. Na konci října ho čeká první více denní akce, mají mít s sebou mimo jiné spacak, ale spát budou v budově na postelich/palandach. Na doporučení jsme včera koupili spací pytel husky až do -12. A teď si rikam, jestli zrovna na tohle to neni zbytečný a nekoupit jeste jeden s nižšími parametry (a samozřejmě skladnejsi). Naše zkušenosti jsou nulové:-)))

Nasi kluci maji lehje bike

Obrázek uživatele Lucka V.

Nasi kluci maji lehje bike spacaky do budovy a vymazlene husky na podzimni a zimni taboreni venku. Karimatky maji z decatlonu ty nafukovaci. Sesikmene v nohou aby byly mensi. A batohy maji taky z decatlonu. 40 litrove. Na vikendy s tim vystaci

Děti mají ten lehčí

Obrázek uživatele LadaVac

a vždy jim v pohodě stačil.

Myslela jsem si to. Koupila

Obrázek uživatele KaterinaAd

Myslela jsem si to. Koupila jsem ve sportisimu jeste jeden, komfortní teplota při +10, ten snad bude akorát. Je o dost menší a a polovinu lehčí. Paradoxně dražší než vymakany husky:-). Ale hlavně ze jsme už ready, stresuje me porad myslet na to co jeste nemame. Jeste mi chybí 2 gumicky do KPZtky:-))

myslím, že do 0 by stačil

Obrázek uživatele Janact

bude lehčí a skladnější a v budově mrznout nebude....

letní spacák bude opravdu

Obrázek uživatele PetraN

letní spacák bude opravdu stačit. Bude lehčí a zabere mnohem méně místa,což se vždycky hodí, i tak toho potáhne dost. Teplý spacák nechte, až pojedou pod stan nebo pod širák.