Skip to main content

detske chytre hodinky

Obrázek uživatele Vladkax
Posted in

nemáte prosím někdo dětské chytré hodinky s gps lokátorem? Je pár výrobců, nevyznám se v tom, potřebovala bych někoho, kdo s tím mám zkušenost. Díky, V.

Pavli, moc díky, tyhle

Obrázek uživatele Vladkax

Pavli, moc díky, tyhle hodinky nám doporučila i kámoška :-)
Holkám se ale nelíbí a mají nějaké ošemetné recenze. Ale chtějí furt všude chodit samy, tak to asi budou muset kousnout :-)
Díky!

Vlaďko,

Obrázek uživatele paty

tohle jsme řešili letos na jaře. Děti (tehdy 2.třída) začaly samy jezdit autobusem do školy. Mobily jsme zatím nechtěli, přišlo nám, že by je rozptylovali a taky by je v aktovce stejně neslyšeli. Hledala jsem zkušenosti lidí na všechny dětské chytré hodinky, co se u nás prodávají a nakonec jsme vybrali tyhle:
https://www.datart.cz/Chytre-hodinky-ALCATEL-MOVETIME-Track-Talk-Kids-Wa...
Poměr kvalita, spolehlivost a cena vyšla ze všech hodinek nejlépe. Nevýhoda je krátká výdrž baterky (to ale mají všechny hodinky vzhledem k jejich velikosti) a výběr pouze ze dvou barev. My máme páreček, tak má každý jinou barvu. A pozor, chytré hodinky, aby fungoval gps lokátor, potřebují datovou kartu. Jinak funguje pouze telefonování. My měli datový tarif pouze první měsíc, protože ten je potřeba ke spárování s chytrým telefonem a nastavení údajů v hodinkách (vše jde jednoduše). Lokace ten měsíc fungovala perfektně. Teď využíváme pouze vzájemné telefonování, což nám stačí. A musím říci, že spokojenost na obou stranách, jak u dětí, tak u rodičů.
Dobře vyberte.
Pavla