Skip to main content

stůl / pokoj pro školáky

Obrázek uživatele Kralka_KK

Dobrý den a ahoj,

chystáme se pro naše čerstvé školáky předělat pokoj. Ve stávajícím máme přechodové postýlky a skříně klasiku-Stuva z Ikea, docela se mi líbí tato postel se stolkem.

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S49027263/

Nevidím tam ale nikde výšku stolu. Máte někdo zkušenosti? Řeším teda nejen výšku stolu, ale i to, zda tato sestava nebude za 8 let pro děti už moc "dětská", co myslíte ?

Neprodává Ikea i rostoucí stoly ? Nějak se mi dnes nedaří nic najít :(

děkuji za pomoc a nápady.
Iva

my máme tyto... nesou z IKEA

my máme tyto... nesou z IKEA ale z KIKA, kupované před měsícem v akci za 2900
https://www.kika.cz/shop/cs/kikacz/nabytek/pracovny-a-kancelare/kancelar...

To je pravda. My máme stůl 3,

Obrázek uživatele LucieR

To je pravda. My máme stůl 3, 5 m a je plný i po úklidu (po mém tedy ne). Ale já se s tím určitě jednou smířím...A doufám, že máme pokoj do 18ti a jen přehodím ty doplňky.

To je právě jeden z důvodů,

Obrázek uživatele Vladkax

To je právě jeden z důvodů, velký stůl je furt plný :-) O prázdninách jsme vyhazovali zánovní stoly dlouhé 1,5 m, holky chtěly jinak přeskládat pokojíky, byly pak potřeba stoly menší...máme k nim vedle ještě kontejnery a police na stěnách. Kontejnery lze přemísťovat. Celková plocha je tedy větší než u stolů 1,5 m, ty malé mají 1,3m+30cm kontejner :-)

Když vidím,

Obrázek uživatele LadaVac

co dokážou děti nakupit na stole,tak se mi fakt zdá malý.Třeba syn tam má monitor,před ním klávsnici,tak to je odsune dozadu a píše úkoly,dcera zase hodně výtvarničí,takže má několik kyblíčků s pastelkami,barvami,štěstci atd.Takže tu plochu potřebují větší,tenhle se mi zdá fakt malý.

na ten stůl jsem natrefila na

Obrázek uživatele Vladkax

na ten stůl jsem natrefila na prodejně, jinak bych si ho nevšimla, ani by mě neoslovil. Pro nás byl jediný možný použitelný...

Vladkax...děkuji za odkaz,

Obrázek uživatele Kralka_KK

Vladkax...děkuji za odkaz, když jsem hledala, nevšimla jsem si, že právě tento stůl je ten rostoucí !
LadaVac....myslíš malé ?? V Ikee píšou pro děti 7-12 let...ale právě přemýšlím, zda vůbec lze udělat nadčasový pokojíček, který dětem vydrží až do 18, pouze vyměnit doplňky, a nebo ve 12 letech dělat opět nový, což právě u té mnou vybrané sestavy by se asi muselo, připadá mi hodně "dětská"

sestava v tom odkazu je na

Obrázek uživatele Vladkax

sestava v tom odkazu je na pravidelné boule na čelech rodičů :-)
máme z ikei tyhle rostoucí stoly
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S89128953/

Mě to přijde malé

Obrázek uživatele LadaVac

neviděla jsem to v Ikee,ale jiných obchodech a přišlo mi to pro školáky už malé.Máme stoly z Ikeii s regálem a je to výborné na místo i pro učebnice apod.Něco na tento způsob http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S19123063/