Skip to main content

procvičování 1. třída webové stránky

Posted in

ahoj,
ráda bych se zeptala na nějaké stránky, kde by kluk mohl procvičvat 1. třídu... nevím po kom to dítě je, ale chce se učit i o prázdninách....:-)) takže čteme a vymýšlím příklady, ale napadlo mi, jestli něco někde existuje..

koncem roku, přinesl nějaký odkaz ze školy na placenou verzi, ale nedotáhli jsme to
dokonce a lísteček už nemáme:-(( díky , pěkné léto.

naše děti občas mají DU

Obrázek uživatele PetraN

naše děti občas mají DU z

onlinecviceni.cz

V knihkupectví seženeš sešitky na procvičování, Prázdninová škola a další, stojí pár korun.

Psaní jsem procvičovali nenásilně psaním pohledů a dopisů, sepisování nákupního seznamu atp.

A super je archiv soutěže Klokan, není to tedy online, musíš vytisknout, ale je to mnohem lepší než klasické počty

a pak je plno aplikací na tablety, hlavně na matiku a angličtinu, většina zdarma nebo za mírný peníz, to chce si projít a zkusit, co bude vyhovovat nejvíc, my máme matematiku s ufouny (od Terasoft), ale je toho plno

webovky

ahojky, učitelka doporučovala školakov.cz

Hanka

...

Obrázek uživatele Lenule76

Ahoj,
mám uložený tento odkaz.

http://rysava.websnadno.cz/

už jsem jednou vkládala

Obrázek uživatele LucieR

Ahoj, já koupila cvičné

Obrázek uživatele katyvypl

Ahoj, já koupila cvičné sešity (v knihkupectví). Je tam zábavnou formou matematika, čeština a prvouka. A k tomu jsem koupila klasické písanky, aby cvičili kluci psaní. Moc nadšení nebyli, ale logopedka mi to velmi schvaluje a každý den se najde půlhodinka, kdy se kluci nudí nebo zlobí - a to jsou úkoly perfektním řešením. :-) Na počítači by je to bavilo asi víc, ale takhle to mají jako ve škole a ještě si procvičí psaní - což mi přijde nejdůležitější.