Skip to main content

Egypt - ochranný faktor

Obrázek uživatele Veronika_473

Kluci jsou snědé typy, opalujou se bez problémů. Dosud v Chorvatsku vždy stačila třicítka. V Egyptě budeme v podstatě furt ve vodě, na šnorchlování budeme mít asi i bílá trička. Mám vzít pro sichr i padesátku nebo ta třicítka stačí?
Díky za Vaše zkušenosti :-)

-

Tak v Řecku je teď 44 st., takze si nevyberes ☺️

Serenko, díky za zprávy, se

Obrázek uživatele Veronika_473

Serenko,
díky za zprávy, se vším počítáme, padesátky bereme. Myslím, že budeme buď ve vodě nebo ve stínu. Doufám, že se nic nepokazí a že si to užijeme. Ani se radši neptám, jaké tam byly teploty :-)

50

Ahoj, určitě 50-tku ! Teď jsme se odtamtud vrátili. UV trika, 50tku ,sluneční brýle, 2x mazat denně. Jinak Marsa Alam super dovolená !!!

Taky bych vzala tu padesátku.

Taky bych vzala tu padesátku. Dětem dávám i u nás, mají ale spíš světlý typ.

U nás mazu 30

Obrázek uživatele Janact

K Mori bych vzala 50 určitě

Já mažu vždycky padesátkou (i

Obrázek uživatele fretuska

Já mažu vždycky padesátkou (i v ČR) Děti taky nemají problem s opalovanim, ale prece jen je to ochranny faktor.... a rakovinu kuze mame v rodine...

Blue Reef Resort

Obrázek uživatele Veronika_473

Blue Reef Resort
Asi fakt vezmem tu padesátku. Mělo by být vše blízko, ale stejně.
Díky.

-

Tak já dávám dětem 50 vždy, i tady.
Spoléhat na to, že budete pořád ve vodě, se moc nedá. Hotely bývají sice "na pláži", ale jsou tak rozlehlé, že to klidně i deset minut k moři trvá. Pokud nebudete u laguny, ale bude koupání z mola, můžete další čas strávit cestou po molu, kde to pere ještě víc. Dejte taky bacha na hlavy, určitě kšiltovku pořád. Ať se nespálíte ve vlasové části, a mazat i uši, na to trpí můj syn :)
Do jakého hotelu jedete?