Skip to main content

školní batoh pro prvňáky - jaká značka?

Ahoj, má dvojčata půjdou v září do první třídy a protože pořizování všeho možného bude nejspíše finanční zátěž, rozhodli jsme se věci pořizovat průběžně během roku a třeba vychytáme nějakou akci. Zásadní bude aktovka - myslím, že mi někdo doporučoval Topgal, ale je ještě jiná kvalitní značka? Podotýkám, že obě moje děti jsou docela vysoké, ale velmi drobné, takže pro mě bude důležité, aby jim batoh nepadal z ramínek. Klidně batohy někde vyzkoušíme, ale raději bych se už zaměřila na nějaké značky, aby ten batoh něco vydržel. Díky moc za rady. :-) Markéta

Ahoj,

Obrázek uživatele Iris05

Za me doporucuji prodejnu sevt, na strankach jsem udelala predvyber a na prodejne pak vyzkouseli...

:-)

:-)

Moc děkuji za tipy, ještě se

Moc děkuji za tipy, ještě se zeptám, ráda bych nějaké batohy na dětech vyzkoušela, nevíte, jestli v Praze není nějaký obchod, kde by šly alespoň některé zmíněné typy vyzkoušet? Vůbec nevím, kam jít :-)Do jakého typu obchodu. Obuv? Tašky? Papírnictví? Něco speciálního? Díky.

:-)

Ahoj všem, musím se trochu smát, jak popisujete své děti jako drobné - co bych pak měla říkat já? :-) Mám "mini" prvňáky - v šesti a půl letech mají cca 113 cm, váha něco mezi 18 a 19 kg.
Batohy máme Topgal a v pohodě. (Školu máme kousek.)

Helča

PS: Dneska dostali první vysvědčení - samé jedničky, jsem na ně moc pyšná.

-

Máme druhým rokem Still a spokojení. Děti mám drobné a chtěli jsme vyloženě aktovku, dobře se jim otvírá, je přehledná. Batoh nejspíš Topgal budeme kupovat do třetí. Na ty prvňáky mě moc nepřesvědčil. Cenově zajímavé batohy i aktovky jsem viděla v makru, a kupodivu docela dobrou aktovku i v tescu ve výprodejích. ale teď asi není sezona. Jinak my je kupovali v květnu před první třídou, vybírali si sami a byli na to patřičně hrdí.

Emipo s hrudnim paskem

Obrázek uživatele be.st72

Emipo s hrudnim paskem

Taky

Obrázek uživatele LadaVac

Tobgal,děti jsou drobné a v pohodě,vydržel oběma 4 roky.

Máme Herlitz Motion, chtěla

Obrázek uživatele Olitwins

Máme Herlitz Motion, chtěla jsem bederní a hrudní pás a oboje využíváme a jsem spokojená.

děti mají Topgal. Drobci ale

Obrázek uživatele KaterinaAd

děti mají Topgal. Drobci ale nebyly. Proč píši - oba mají variantu pro první až třetí třídy, ale dcera má na prsou sponu, kterou využívá a padání nemá šanci. Syn ji nemá, ale taky mu to neklouže, ty ramenní popruhy nejsou rovně jako u klasického batohu, ale směrem ke krku se přibližují, proto to nepadá.

Topgal

Obrázek uživatele Janact

Syn je tez drobny .v prvni tride mel 120 cm a 21 kg..
V pohode, nic nepada.

Topgal má jedna dcera a

Obrázek uživatele LucieR

Topgal má jedna dcera a neteř, obě jsou hubené a z ramen jim nepadá. My máme pro druhou dceru aktovku Belmil, ale to kvůli výšce. Teda přiznám se, že mám tu aktovku celkově radši. Je lehčí, nepoužívám do ní desky, má dobře vyřešený vnitřní prostor, ale méně místa. Zatím teda stačí.

Ergo bag

Ahoj, naše děti jdou taky v září do 1. třídy, batohy vybíráme už dlouho a nakonec jsme se rozhodli pro značku ergo bag. Měla jsem možnost vidět naživo a mají suprove vyřešený zádový systém. Navíc dcera je hodně drobná, má 114 cm a batoh má na výšku 35 cm, tak ji určitě bude dobře sedět. Třeba batohy Topgal, o kterých jsme taky uvažovali, jsou na výšku o 4 cm vyšší.

aktovky

Za nás aktovky-batohy Still,spokojenost.