Skip to main content

Kdo jste měl pro děti aktovky...

Obrázek uživatele LucieR

....do 1.třídy. Koupila jsem jen jedné z holek, hlavně kvůli výšce. Batohy jí byly všechny pod zadek. Ovšem když si vezmu, co všechno nosí druháci, nepřijde mi, že by aktovka mohla být dobrá ještě příští rok. Takže otázka - měnili jste do druhé, nebo aktovka dvojku ještě vydrží?

Náš prvorozený syn je obr - v

Obrázek uživatele katyvypl

Náš prvorozený syn je obr - v první třídě vypadal tak na 10 let. Přesto aktovku odnosil a to i v druhé třídě. Do třetí už jsme pořizovali batoh pro středoškoláky... :-D Dvojčata jsou drobnější, druhou třídu jim aktovka vydrží určitě.

-

Ahoj Lucko,
tak kluci mají tříkomorové Topgaly a mají je v pohodě ve třetí třídě. Možná ani ještě letos měnit nebudeme, jsou modré a bez obrázků, takže v pohodě. I když už žbrblají, že by chtěli jiné, nejlépe s kolečkama.
Je pravda, že oni nosí úplně všechno. Jeden den mají dokonce všechny předměty,
tak to je pak síla. Jejich spolužáka bráška chodí do první třídy a nenosí téměř
nic. Takže to není jen o škole, ale ......
Pa. Š.

-

Máme aktovky Stil (skoro stejné jako Emipo). Naše nosí jen žákovskou a když mají úkol, což je max. 2x do týdne, tak podklady k úkolu. To se pak teprve dozvíme, co vůbec brali :) Do třetí přesto budeme pořizovat nové, to už mají slíbeno :(

U nás ve škole taky nosí

Obrázek uživatele paty

U nás ve škole taky nosí všechno domů včetně papírových žákovských.

Naše škola by musela projít

Obrázek uživatele LucieR

Naše škola by musela projít nějakým šokem, aby si děti mohly nechávat učebnice ve škole. Zatím jsem ráda za každou učebnici bez tvrdé vazby, nemáme ani el. žákovské :). Ale jinak dobrý, učitelky v pohodě, to je hlavní.

Tak to je fajn, máme Belmil,

Obrázek uživatele LucieR

Tak to je fajn, máme Belmil, je jen o 1cm užší než bývají Emipo. Děkuji :)

No náš druhák si domů nosí

Obrázek uživatele PetraN

No náš druhák si domů nosí jen to, z čeho má úkol, ostatní má ve škole, takže aktovku mívá skoro prázdnou:-).
Starší děti si nosily vše domů, naši měly tedy batohy, ale tak půlka třídy aktovky různých značek a všichni s aktovkami vydrželi i třetí třídu, kdy už toho učení bylo fakt dost. Většina dětí měnila tašku až teď ve čtvrté, ale spíš kvůli již nevyhovujícímu designu, než kvůli prostoru :-).

Naši jsou druháci a oba mají

Obrázek uživatele paty

Naši jsou druháci a oba mají aktovkové batohy Emipo a v pohodě, mají v nich ještě spoustu volného místa. A nejsou jediní, aktovky Emipo vidím u školy hodně a i u starších než jsou naši.
Pavla