Skip to main content

bruder traktory a kombajny....

Posted in

Jak starým dětem se hodí tyto stroje?Našim bude 5, doposud měli většinou wader,přišlo mi to takové pevnější...od toho brudru jsou ty traktory a kombajny vymakané...,ale zase si říkám, zda už na to nejsou zase velcí???Hrají si s tím vaše děti?

V 5 letech

Obrázek uživatele LadaVac

jsme kupovali synovi Bruder hasičské auto,hodně si s ním vyhrál,hlavně se mu líbilo,že i vodu se dalo čerpat a stříkat.Má ho dodnes a občas si hraje ještě teď / 10 let/.

Když mi pošlet typ kombajnu

Když mi pošlet typ kombajnu tak se Ti můžu podívat kde by vyšel nejlevněji.

Ptám se, protože třeba jsem

Ptám se, protože třeba jsem malému koupila velký jeřáb - a teda nemám pocit, že by si s ním hrál...celkově tak jediné, s čím si občas hrají, je duplo....to staví...
ale právě ty kombajny se mi moc líbí, tak jsem myslela, že bych mu zkusila koupit i to...
Nevíte, kde se dá nejvýhodněji pořídit?

nejlepší věk, kluci si s nimi

nejlepší věk, kluci si s nimi hrají od 3 let, teď je nám 6 a jediné co stále chtějí jsou hračky bruder a lego. Vloni si od Ježíška přáli ty velké hasiče a jeřáb, nic jiného nechtěli. Katalog si čtou před spaním :-) Vše je stále jako nové.

5 let je ideální věk, naši si

5 let je ideální věk, naši si s těmito stroji vyhráli dosyta - první dostali ve čtyřech letech. Obrovská výhoda je, že je to téměř nezničitelné. Klukům je 10 a ještě občas po těchto hračkách sáhnou.
M.