Skip to main content
Obrázek uživatele marketad

Ahoj všem,

rozhodla jsem se konečně pro sušičku prádla a chtěla jsem vás poprosit o pomoc s jejím výběrem. Ze starších diskuzí jsem vyčetla, že dost z vás ji má doma.

Z různých zdrojů jsem zjistila, že by měly být nejlepší sušičky s tepelným čerpadlem a nejlépe se samočistícím kondenzátorem.

Krom běžného prádla ji chci určitě využívat na sušení přikrývek a polštářů (ze syntetického vlákna), na ložní prádlo, ručníky a taky bych tam chtěla sušit manželovo sportovní oblečení (cyklodresy a hadry na běhání). Mám u sušičky hledat přímo tyto konkrétní programy? A je něco, na co bych se měla, krom spotřeby ele, ještě zaměřit?

A taky se vás chci zeptat, jaké typy sušiček doma máte a jak jste spokojené.

Děkuju, Markéta

:) Verulinko, to je samá

Obrázek uživatele marketad

:) Verulinko, to je samá chvála! :) Jsem ráda, že jsem vybrala správný typ :)

Nejraději bych ji okamžitě objednala, ale budeme teď ještě nějakou dobu mimo domov, ale hned jak se vrátíme, jdu do ní! Já se tááák těším :)

Děkuju všem za příspěvky!

Markéta

Markétko, mám , mám přesně tu

Markétko, mám , mám přesně tu a jsem opravdu nadšená, známá ji má taky, ta mi ji doporučila, má ji už druhým rokem a taky spokojená, ta ji kupovala, protože ji prý měli chlapy v hasičárně a byli s ní spokojeni :-)

-

Tak to netuším. Ani nevím, co kondenzátor je :D

Tak koukám, že AEG je hodně

Obrázek uživatele marketad

Tak koukám, že AEG je hodně oblíbená :)

Verulinko, za konkrétní typ budu moc ráda. Nemáš náhodou tuto: AEG Lavatherm 76788IHCS?

Jen mám pocit, že žádná AEG nemá samočistící kondenzátor, to mají hodně siemensky a Lg. Těžko posoudit, jestli to k něčemu je, protože filtry se i přesto musí čistit a nemám jistotu, že mi s touto funkcí neodejde stejně jako sušička, u které se kondenzátor sám nečistí.

My máme Philco PDC 840 E a za

Obrázek uživatele katyvypl

My máme Philco PDC 840 E a za mě velká spokojenost, manžel dlouhá léta pracuje v elektru, doma musíme mít vše "nej", takže ji vybíral on, ale splňuje všechna kritéria, která píšeš.
Katka

-

Mame taky tu. Uz osm let. Jsem spokojena. Susim naprosto vse. Susak jsem vyhodila. Pri výběru bych se určite ridila spotrebou a přístupností k filtrum, ptze ty se cisti porad. Ta naše ma přístupnost horší, ale co jsem videla novejsi typ, je daleko vychytanejsi. Programy, které uvádís, ma nejspis kazda. Nektere maji navic suseni bot.

Taky AEG Lavatherm - na zdejší doporučení

Obrázek uživatele Veronika_473

Máme už nevimkolik let a maká furt,
s jednou menší opravou. Fakt kámoška :-)

Markétko, pořídili jsme

Markétko, pořídili jsme zhruba před dvěmi měsíci, taky jsem dost váhala a ještě déle vybírala, na doporučení jsme vybrali sušičku AG Lavatherm, když budeš chtít přesně číslo , podívám a neměnila bych, jsem naproosto spokojená, tři malé děti, jede pořád, už jsem v ní sušila peřiny, sprtovní oblečení a musím říct, že zatím se mi nic nesrazilo, lituju jen ,že jsem ji nepořídila dřív. jsem i nadšená z toho, kolik nepořádku po vyprání ještě z prádla vytáhne...
Když jsem vybírala, tak jsem přesně hledala, abych byl dobrý přístup k filtru, aby měla tepelné čerpadlo a hlavně i nízkou spotřebu...