Skip to main content

Ahoj. Doporučíte zařízení, taarpeuta který poskytuje ergoterapii dětem? Nejlépe Praha, středočeský kraj. Díky Lenka

TO jsem zapoměla, nabízí jen

Obrázek uživatele Olitwins

TO jsem zapoměla, nabízí jen pátek a také bych spíš řekla, že fungují pouze pro klientu Jedličkova ústavu a ty, kteří využívají jejich SPC. My tam byli na konzultaci, paní byla milá a profesionální, parkování ovšem katastrofa:).

vím o Jedličkárně - tam jsem

Obrázek uživatele Ifka123

vím o Jedličkárně - tam jsem pracovala (Vyšehrad)... nevím, zda nyní berou i externisty....zkusím napsat bývalým kolegyním, zda něco nedoporučí.... jedna z nich dokonce chodí sem na stranky...

Podívej se

Obrázek uživatele Olitwins

na www. ergoterapie.cz. resp. www.ergoterapie.org, sama jsem se tam divala na seznam ergoterapeutu. Zkusenost mam pouze s FN Motol, resp. Thomayerova nemonice. Do Motola Ti dítě nevezmou, pokud tam nebylo hospitalizované nebo není v péči jiného specialisty. Zkusila bych si nechat doporučit od odborníků, kteří tvé dcery lečí. To se mě osobně vždy vyplatilo. Jinak myslím, pokud nemáš dítě po úraze, nebo jiný akutní stav, tak stejně budeš moci chodit cca 1x-2x měsíčně max. Co jsem si tak všimla, tak s dětmi hodně tvoříš, což je super, ergo je hodně o té jemné motorice....Ergo je podle mé zkušenost dobré v tom, že naučí triky v sebeobsluze tam, kde to zdravého člověka nenapadne, tj. mají speciální vychytávky, ty Ti ukážou a stejně musíš vše procvičit doma.