Skip to main content

Peněženka pro prvňáčky

Dobrý den, ráda bych dvojčátkům koupila peněženku do první třídy. Myslela jsem si, jak to bude snadné, ale nic vhodného jsem zatím neobjevila. Preferuji, aby byla na krk, kroužek na klíče, kapsička na drobné a přihrádky na průkazku na obědy a na autobus. S čím máte dobré zkušenosti? děkuji Radka

Děkuji za Vaše zajímavé

Děkuji za Vaše zajímavé postřehy, určitě mi jsou nápomocné, tak jako vždy. Zdravím všechny dvojčátkové maminky. Radka

Stejně jako Vlaďka, nedoporučuji nosit

Obrázek uživatele Spider17

na krku. Děti mají na klíčence jen čip na oběd a klíček od skříňky, a stejně ho mají schovaný, protože všichni s nimi štěrchali a šlehali, tak došlo i k několika úrazům obličeje. Peněženky mají obyčejné, důležitá je kapsička na drobné. Berou si je jen když mají do školy donést peníze. Klíče od domu nenosí, nejde jim odemknout.

Ahoj

Obrázek uživatele PetraN

peněženku máme od Topgalu, byla součástí aktovky, plně dostačující. Děti ji taky na krku nenosí, jednak to je, jak už psala Vlaďka, nepohodlné a těžké a taky myslím, že je lepší, aby neměly vše pohromadě, kvůli případné ztrátě. V první třídě navíc ani peníze do školy nenosily. Naše děti mají jeden svazek na krk, kde mají klíče od skříněk ve škole, u nich čip na vstup do školy a na oběd. Pak mají druhý svazek klíčů od domu (vyhodnotila jsem, že bude lepší mít to odděleně a konkrétně u syna už jsme řešili ztrátu klíčů dvakrát, naštěstí ty od domu se našly, od skříněk ve škole ne). Pak mají průkazku MHD, tu mají v aktovce nebo v batůžku zvlášt a zvlášt peněženku, berou si co zrovna ten den potřebují, prostě je to součást přípravy aktovky a pomůcek na druhý den.

-

Naše děti taky nenosí na krku. Peněženku mají v aktovce, používají minimálně a vytahují vlastně jen, když chtějí něco koupit. Mají s přihrádkou na drobné, papírové plus průkazky. Koupila jsem je náhodně v Penny Herlitz, ale asi to tam nemají pořád. Po roce jsou jako nové, růžová s koníkem a modrá s motorkou. Ale na krk nejdou, podle mě to není potřeba. Zkus Tesco nebo třeba Kik, případně i hračkárny, apod.

Ahoj,kluci mají peněženku a

Obrázek uživatele Veronika_473

Ahoj,
kluci mají peněženku a kapsu na krk od Topgalu, http://www.primabatohy.cz/cz-detail-874636-kapsicka-na-krk-s-odepinateln..., bylo to jako součást školních batohů. Používají oboje, ale minimálně, na školních výletech, táborech atd. Klíče zatím nemají, peníze do školy nenosí. Čip na obědy mají v batohu a na krk si ho dávají jen na oběd.

ještě mě napadlo - když jsou

Obrázek uživatele Vladkax

ještě mě napadlo - když jsou holky do knihovny, nebo jedou se školou někam MHD, dávám jim a klíče plast obal na doklady, do kterého jsem vycvakla děrovačkou díru na uchycení. Požíváme tu nejmenší
https://www.google.cz/search?q=polyfile+p&client=firefox-b&tbm=isch&imgi...

myslím, že takové máe, ale

Obrázek uživatele Vladkax

myslím, že takové máe, ale kde jsme k nim přišli, to netuším. Za mě nedopodučuji nosit na krku, peněženky jsou těžké, musí to být pro ně hrozně nepohodlné a nepraktické. Na krku ty naše mají čip na oběd a klíč od skříňky. Peněženku mají karabinou připnutou k aktovce, ale ne vždy, peněženku si berou minimálně, na nic ji nepotřebují....