Skip to main content

vracel jste nekdo obleceni do lidlu bez uctenky ?

Posted in

Jde to ? Koupila jsem dnes manz. funkcni mikinu a je mu samoze mala ....uctenku nemam...acho jo...pujde to vratit ? Je to cerstvy nakup ...

Nejde

Podle mě to rozhodně nejde vrátit bez účtenky. Právě ta účtenka slouží jako doklad. Jednou jsem vybrala zboží na https://www.letakomat.cz/lidl/ pak bezhlavě vzala špatnou velikost a chtěli účtenku i na výměnu.

Tak to je super přístup :-)

Obrázek uživatele Janact

J.

Takze vraceno, bez uctenky,

Takze vraceno, bez uctenky, bez problemu...jediny dotaz byl, jestli jsem to kupovala tam...takze za me lidl super pristup :)

-

Já myslím, že to nepůjde. Pípají si účet přes pokladnu a ta jim ukáže, zda jde věc vrátit. Takže bez dokladu asi ne. Chtěla jsem jednou vrátit něco po stanovené lhůtě. Šlo o nějakou drobnost, tak jsem tam šla, až když se mi to hodilo. Pokladní se to na pokladně vůbec nenačetlo, takže pochybuju, že by to bez účtu vůbec šlo. Ledaže by zhodnotili, že jde o novou kolekci ... třeba má manažer prodejny nějaká větší oprávnění ... Každopádně to zkus, za to nedáš nic.

Lidl má 30 dní na vrácení spotřebního zboží

Pokud je to ale déle, tak bych se stejně zkusila zeptat na prodejně, zda by to nešlo aspoň vyměnit za něco jiného (třeba potraviny). Většinou jsou vstřícní. Já jednou také vracela po termínu nerozbalené zboží (po 11 měsících od nákupu) - ale to byla spíš reklamace. Kupovala jsem čtyři koloběžky, chudáci děti to dostali od Ježíška, a první tři rozbalené koloběžky byly vadné - tak jsme tu čtvrtou ani nerozbalovali, vše vrátili, a peníze dali zpět bez problémů - ale to byla asi vadná várka, protože se tomu vůbec nedivili, asi jsem nebyla první ani poslední, kdo to reklamoval.

s vrácením zboží bez účtenky

s vrácením zboží bez účtenky také nemám zkušenost, ale jak již tady někdo psal, je to jejich privátní značka, tak by to mohli uznat.
Také se přidám s dotazem k Lidlu...po jak dlouhé době max. jste vraceli zboží?Mám doma nachystanou také vratku, ale ještě jsem se do Lidlu nedostala...bude to více jak 14 dní od nákupu....bude to bez problému? Jedná se o trika s dl.ruk.Účtenku mám.

Nezkousela jsem, ale myslím,

Obrázek uživatele KaterinaAd

Nezkousela jsem, ale myslím, ze to půjde. Je to přece jejich privátní značka crivit - předpokládám, aktuální kolekce...šla bych hned dneska. I třeba ve spencerovi jde vrátit bez uctenky - vrátí poslední známou cenu.

ano dohledaji

Obrázek uživatele Janact

V obchode se da vyjet soupiska vsech nakupu...
Ale nejsem si jista,zda ti vezmou bez dokladu o koupi, zda vubec muzou.. kdyz prijde do elektry vratit bez dokladu o koupi cokoliv, tak te s tim vyhodi... Zalezi asi jake maji pokyny z vedeni spolecnosti... ona je to pro ty vedouci kolikrat docela velka pakarna... delala jsem par let ucetni v bille a za neuposlechnuti rozkazu z centraly byly velke problemy...

Za pokus to urcite stoji, budu rada za info

J.

ma to jen takovy papirovy

ma to jen takovy papirovy pruh pres. Slozila jsem to tak, ze to vypada nerozbalene ...nekde jsem vycetla, ze kdyz clovek vi hodinu a den nakupu, tak to dohledaji ..

Ahoj, my zatim vraceli jen s

Obrázek uživatele fretuska

Ahoj, my zatim vraceli jen s uctenkama a to bylo vzdy v pohode... mas k tomu origos pytlik, pripadne obrazek co byl na pytliku?