Skip to main content

Jaký epilátor?

Posted in

Ten můj mám už asi 15 let, tak věřím, že teď už je to jistě "jiná liga". S nadsázkou mám občas pocit, že když bych ty nohy brala pinzetou, možná by to bylo rychlejší a kvalitnější. Takže potřebuju něco, co opravdu funguje, bere i jemné a krátké chloupky a nemusím se s ním pořád vracet na místa, která už jsem jednou přejela. Existuje něco takového nebo jsem naivní a nic zázračného očekávat nemám? Poradíte?
Díky
Dáša

Epilátor

Doporučuji navštívit specializovaný web. To co postuje kolega vypadá zajímavě. Případně se podívej sem :). https://www.arecenze.cz/epilatory/

Manželka

Manželka má taky Philips (psali o něm na https://www.covybrat.cz/nejlepsi-epilatory/ ) a je spokojená. Chloupky má tmavé.

Katko, díky, ale taky si

Katko, díky, ale taky si nejsem moc jistá, jestli je to nejzdravější... A taky - mám hodně světlé chloupky, takže si nemyslím, že by to bylo u mně nějak extra účinné.
Budu ráda, když ještě někdo připojí tip na klasický (ale hodně výkonný :-) epilátor. A když tak to prostě risknu, asi všechno bude lepší než ta moje historická vykopávka :)

Osobně nemám vyzkoušeno,

Obrázek uživatele katyvypl

Osobně nemám vyzkoušeno, holím se žiletkou, ale slyšela jsem hotové ódy na ten světelný epilátor Philips Lumea , co vydává světlo a chloupky poté zcela vypadají a rostou pomalu a málo. Cena je šílená, tak snad skutečně odpovídá kvalitě, ale i tak si říkám, že přece něco, co způsobí vypadání chloupků nemůže snad být ani zdravé... :-)
Katka