Skip to main content

Kdy předat ucitelce poděkování?

Obrázek uživatele KaterinaAd
Posted in

Asi jen kytku a bonbonieru...ale nevim, kdy je "vhodný" okamžik. Dneska maji zahradní slavnost, budou pasovat předškoláky na prvňáčky...ale moje deti budou chodit az do 10.7....

:-) holky, dobrý :-) Já jsem

Obrázek uživatele Vladkax

:-) holky, dobrý :-)
Já jsem ráno v 6,30 lezla v pyžamu po čtyřech na zahradě a stříhala kytičky levandule. Holky je nesly družinářkám (s bonboškama), prý to mělo velký úspěch. Ale v to ráno jsem si říkala, jestli mi to stojí za to a neměla jsem raději zaplatit ty dvě normální kytky :-)

co se stalo nám?

Dnes v 11.30 jsem potkala známou ze školky.jen tak mezi řečí se zmínila že dnes je školka naposledy :-)) tak nějak jsem počítala že končí jako základka hned vedle až 30,6.Holky jsem měla vyzvednout po obědě, koupila jsem dvě orchideje v květináčích v lidlu nějaké super pralinky, které já bych si v tu chvíli dala na nervy já a hned :-) a ve 12hodin jsem byla ve školce,skoro mi slza ukápla při loučení, nějak na to nejsem :-)
Pořád jsem řešila co a kdy dát a nakonec se to vyřešilo samo.
Na stránkách školky jsem datum ukončení nenašla, prý to učitelky všem říkaly, no mě a manželovi teda ne, dnes je vedla babička taky mi nevolala, asi jí nebylo divný když všichni chodili s kytkama.tak jsem ten konec školky nějak zapinkala.....

Vyráběla jsem něco podobného

Vyráběla jsem něco podobného jako Zdena, dnes jsem to dovyrobila, zítra zalaminuju, v Po a Út předáme, dle přítomnosti učitelek. Snad to učitelky potěší. K tomu jsem učitelkám nechala udělat ořechovou kytku, dávám odkaz, pokud by se někomu hodilo. http://www.orechovekytky.cz/ORECHOVE-KYTKY-c22_0_1.htm
Dobře to vypadá, může se to koupit předem, vydrží to transport, a hlavně je to praktické - dá se to sežrat :-) V Praze mají prodejnu na Lužinách u metra a na Zbraslavi (tam nevím u čeho, ale metro tam asi nevede :-)

Tak jsem koupila ty největší

Obrázek uživatele KaterinaAd

Tak jsem koupila ty největší bonboniéry Merci, ale nechala jsem je doma, že ještě vytisknu fotku dětí, nechám je tam něco domalovat a dopíšu věnování a strčím pod tu průhlednou folii a na slavnost jsem jela bez....byl tam docela mumraj, ale řekla bych, že 80% rodičů přišlo s dárky, až jsem koukala - květináče orchidejí, velké pugéty ... žádné drobnosti. Přes víkend to přichystám a v pondělí předají, hlavu si s tím dělat nebudu.

Já udělala koláž z fotek,

Obrázek uživatele Spider17

Já udělala koláž z fotek, přidala nápis, děti fotku na druhé straně podepsali, nechala jsem ji zalaminovat se čtyřlístkem a sojčím pírkem pro štěstí a děti to dají paní učitelce hned ráno... Je to originální, snad ji to potěší.

Ahoj na pasování na prvnáčky

Obrázek uživatele Lida_3974

Ahoj na pasování na prvnáčky jsme daly
kytičku(každý měl jednu ozdobenou gerberu) nic velkého :).Dárek předálavli dneska.Příští týden tam už jejich učitelka není.Takže bych se zeptala dokdy tam bude a podle toho předala dárek.Lída

Dávali jsme poslední školní

Obrázek uživatele Vladkax

Dávali jsme poslední školní den, i když holky chodily i nadále. Učitelky se tam pak různě mění, berou si dovolenou, takže hrozilo, že se ten poslední den neuvidíme

U nás někdo předával na

U nás někdo předával na zahradní slavnosti a někdo bude na konci roku. Mně to připadá i praktické, když to mají paní učitelky rozložené, že nedostanou vše najednou. Pokud dáváš něco "trvanlivého", tak to můžeš vzít s sebou, a pokud bude vhodná situace, tak předat, pokud ne, nechat to až na skutečný konec roku.

U nás je to součást zahradní

Obrázek uživatele KaterinaAd

U nás je to součást zahradní slavnosti, která je i pro rodice, příbuzné, kamarády....

Vy na to pasování chodíte?

Obrázek uživatele jarnem

Nám (rodičům) nikdo neříkal, že bychom tam měli být...Spíš je to jen napsáno v plánu akcí, že bude v ten den loučení se školáky.

Ahoj, u nás ve školce

Ahoj, u nás ve školce proběhlo pasování včera, bylo to dohromady se všemi třídami i následnou zahradní slavností, přišel mi tam pak k předávání dárků docela zmatek, takže buďto počkat až pak někdy v průběhu té zahradní slavnosti a odchytnout tam učitelky, nebo spíše až ke konci docházky...co jsem tak slyšela, spíš maminky říkaly učitelkám...však se ještě neloučíme, chodit budeme...ale je to soukromá školka s téměř celoprázdninovým provozem, tak to je možná proto jiné.

Naše holky mají pasování v pátek,

Obrázek uživatele jarnem

chodit budou ještě v pondělí a úterý. Zvažuji, že dám dáreček (bonbonieru) a malý svícen se svíčkou teď v pátek. Nevím, zda tam pak budou všechny 4 učitelky příští týden... Ty učitelky, které je aktuálně učí dostanou bonbonieru a svícen, ty, které je učily předchozí roky jen bonbonieru.
Pak dávám ještě bonbonieru do kuchyně a paní uklízečkám.

Já to dávala

Obrázek uživatele LadaVac

právě vždy po té zahradní slavnosti.