Skip to main content

Odměna českého červeného kříže!

Obrázek uživatele LadaVac
Posted in

nedá mi to napsat sem svoji právě získanou zkušenost,která mi trochu vzala dech!Jsem letitý bezplatný dárce krve.Nikdy jsem za to téměř nic nedostala / jo jednou obědú,ale to neřeším,dělám to,protože cítím potřebu ,když jsem zdravá pomoc a doufám,že až jednou nebudu,bude pomoženo i mě.
včera mi přišla pozvánka na předávání Zlatého kříže za 120 odběrů.přišla včera,akce je v neděli.nejpozději 5 dní předem mám nahlásit,zda přijdu / trošku nestíhám,snad počítají i víkend/,na uvedený telefon se od rána nemohu dovolat a završilo to upozornění,že když s sebou někoho vezmu/ jasně,že jsem chtěla muže a děti,aby byli na mamku náležitě pyšní a spojili jsme to s nějakým výletem/,tak za každého zaplatím 100,- za to,že se na mě podívají.
Jsem divná,že mě to vyrazilo dech?????

Milado díky,

Obrázek uživatele LadaVac

za pochvalu,jsem ráda,že to jde.Bohužel poslední dobou už moc darovat nemohu,mám s tím trochu problémy,ale s kolegyní si děláme srandu,že do těch 160 vydržíme,to je pak přijetí na hradě a snad se to tam vymění a bude tam určitě krásný mladý přitažlivý prezident :)

Mě je právě jasný, že by

Obrázek uživatele LucieR

Mě je právě jasný, že by stejně platili, proto mi to přijde tak vtipný :)

Hmmmm, zajímavý přístup

Nevím, jestli je to k smíchu nebo k pláči, ale každopádně jsi, Ladi, úžasná a to je to nejdůležitější. Manžel a hlavně děti by měli vidět, jak mají skvělou mamku, tak bych jim do batůžků namazala sebou chlebík, dala sušenky, zatrhla jim tam chlebíčky (i když je to neziskovka, což chápu, ale i tak je to absurdní) a potom byste mohli jít společně někam na pohár.
Fakt jsi skvělá !!!
Milada

No Lucko,

Obrázek uživatele LadaVac

kdyby byli,tak je to fuk,stejně platí...už se jen směju:)

Hm, to je výborný a ještě

Obrázek uživatele LucieR

Hm, to je výborný a ještě by bylo fajn, kdyby tvůj doprovod byli také dárci (nejlépe mnohaletí, jen ještě ne s tolika odběry).

tak mě to taky vyrazilo dech !

Obrázek uživatele Janact

já jsem myslela, že dostaneš nějakou blbinu, ale ještě, že za to budeš platit mě fakt nenapadlo !!!!

Manžel také daruje roky krev, stejně jako ty... jen má zatím jen stříbrné ocenění... do zlatého má už jen pár odběrů - tak jsem zvědavá, zda také dostane tuto "odměnu" :-)))

100,- za chlebíček je fajn :-P

J.

Ahoj Ladi, když jsem začínala

Ahoj Ladi,
když jsem začínala číst Tvůj příspěvek, myslela jsem, že jsi potěšena a dostaneš nějaký "dar", těch loo,- kč mi vyrazilo dech.
Jinak JSI FAKT DOBRÁ! Máš můj obdiv.

Holky,

Obrázek uživatele LadaVac

tak mi napsali na mail,že je to za chlebíček pro každého z rodiny.Tak občerstvení se rádi vzdáme / zajdeme si někam na oběd/ a rodina se mnou půjde.
fakt je,že paní se mi omlouvala,že jsou neziskovka a na občerstvení nemají.Chápu to,ale to je bordel v tomhle státě,ach jo!!!

Ladi nejsi divná.

Obrázek uživatele Sabina

Ladi nejsi divná.

Taky by mě zajímalo za co je těch 100 Kč. Pochopila bych snad jedině, kdyby to byl nějaký koncert s významnými muzikanty.

No hooooodne zvlastni...az se

No hooooodne zvlastni...az se dovolas, zeptej se, za co tech 100 je... pak napis, to by me taky zajimalo....