Skip to main content
Obrázek uživatele LadaVac
Posted in

tak už nás to dostihlo a ač nerada,budeme ho dětem pořizovat.Respektive si mohli říct co chtějí k 9. narozeninám,ale budou se na tom finančně z poloviny podílet.Poradíte co máte doma a vyhovuje vašim potomkům?

Lucko,

Obrázek uživatele LadaVac

moc díky.

Lado

Obrázek uživatele Lucka V.

zeptej se Ivany Krz. Její děti dostaly k narozkám Asusy a myslím že víc jak 5000 za oba neplatila. A už je chvíli mají, tak ti řekne konkrétně.

Moc vám děkuji,

Obrázek uživatele LadaVac

dám prostudovat manželovi,já tomu rozumím jak koza petrželi.

-

Ale externí paměť nejde využít na hry, teda aspoň si to tak myslím. Naše děti teda stahují jak o život, jim by 8gb nestačila.

Zuzko to je pravda, ale já si

Obrázek uživatele Spider17

Zuzko to je pravda, ale já si říkám, že když tam dají externí 32Gb, tak těch 8 na systém stačí, a ostatní úložiště si nastaví externí. Navíc my používáme spoustu aplikací, ale záleží, kolik toho použijí kluci... No chce to pořádně promyslet...

-

Já bych do 8GB nešla. Raději bych slevila z velikosti, ale interní paměť min. 16 GB. Psali jsme, že sedmičkový je malý.... Na druhou stranu, my na něm taky hrajeme, v pohodě. Co se týče životnosti, připlatili jsme si raději pojištění.

Ladi, tak pak zbývá jen 7"

Obrázek uživatele Spider17

www.zbozi.cz/vyrobek/asus-memo-pad-me70cx/
www.zbozi.cz/vyrobek/samsung-galaxy-tab-3-lite/
Něco takového. Volila bych Asus, má Android 4.3... Je docela slušný za rozumnou cenu!

Holky děkuji,

Obrázek uživatele LadaVac

zatím nevíme ,popravdě velké peníze se nám do toho dávat nechtějí 2* 4-5 tis. je na nás opravdu moc.

tot bych asi kupovala já

Obrázek uživatele Lucka V.

https://www.alza.cz/asus-transformer-pad-10-tf103c-16gb-bily-d2144003.htm

kluci měli levné tablety z USA. Jakože kolem 1600 za jeden. Oba odešly do roka a půl. Saša má IPAD pátý rok bez servisu, bez sebemenšího problému.Tady mluvíme o 10 000. Pokud jste rozhodnutí, nešetřila bych.

Ladi, je to hlavně o ceně.

Obrázek uživatele Spider17

Ladi, je to hlavně o ceně. Jelikož tato elektronika nevydrží dlouho, nekupujte žádné drahé! Taky je důležitá koncovka nabíjení. Nekupujte typu jack a taky ať je vstup pro nabíjení z boční strany. Tím umožňuje lepší použití při nabíjení (nehrozí, že se mikro usb poškodí). Kluci už jsou velcí, takže 10 palců. Slot na telefonní kartu není u dětí potřeba. Doma máme drahé Samsungy, které na jedno dopoledne o víkendu půjčujeme dětem. Můj SM-T800 má funkci Režim Děti, ve které mají dvojčata svoje dětské hry a aplikace určené malým dětem. Je tam rodičovská kontrola a pokud by chtěli vyjet z režimu, musí se zadat pin kód, který si nastavím. Takže se mi do tabletu nedostanou a nemůžou tam nic instalovat nebo chodit na internet. Ale mluvím o poněkud drahé věci, pro děti na hraní celkem zbytečné. Nemám představu, kolik chcete investovat, ale dětem něco podobného tomuhle. Bohužel se nabíjí dole...
https://www.alza.cz/samsung-galaxy-tab-4-10-1-wifi-white-sm-t530-d148839...

To je pravda

že 7 palcový by už byl malý

našim vyhovuje nexus 7, ale

Obrázek uživatele Vladkax

našim vyhovuje nexus 7, ale mám pocit, že v 9ti letech už na ně bude malý. Asi by to už chtělo velikost obrazovky úměrnou schopnostem,co ty děti na tom budou dělat. A předpoklad asi je, že už by mohly něco zvládat i do školy....

Asus MeMO Pad ME176CX

Jsme spokojení.