Skip to main content
Obrázek uživatele Nika1

Tak jsme měli vybranou značku aktovky Topgal a čekali jsme na dubnovou kolekci, dvojčata mají narozky v květnu a tak to hezky vycházelo. Dneska u zápisu dostala dvojčata leták a Martince se hróózně líbí aktovka. Prý žádnou jinou nechce, chce jí koupit hned, protože máme kupon na slevu, Matýsek se přidal, že je super. Je to značka SunCe.
Neznáte někdo?

Ach jo, tohle bych zakázala, dávat dětem u zápisu letáky. Vždyť to můžou položit na stůl a kdo by chtěl, tak si to vezme.

Niko,

Obrázek uživatele jarnem

letáky jsme u zápisu dostaly taky :-) Holkám se samozřejmě líbila aktovka se Zvonilkou a Princeznami.... no, naštěstí jim paní učitelka řekla, že musí mít velkou tašku na velkou svačinu a já doma tvrdila, že ty tašky co se jim líbí jsou malé :-) a svačina by se jim tam nevešla. :-) Takže čekáme na Topgal, co bude nového.

Zvědavost zvítězila :D Jsou

Obrázek uživatele Nika1

Zvědavost zvítězila :D Jsou zvědaví jaké nové aktovky bude mít Topgal a tak se vracíme k Topgalu. Abych zahnala ostatní myšlenky, tak jsem jim řekla, že tu aktovku, co se jim teď líbí budou mít i v dubnu. Ale myslím, že nebude problém. U6 teď se jim od Topgalu líbí dvě aktovky. Jenže chameleon je 1-3třída a ta druhá je kompromis. Tak uvidíme.
Terko, mě ty aktovky SunCe nenadchly. Topgal se mi líbí mnohem víc.

SunCe...neco mi to

SunCe...neco mi to pripomina....mozna, ze jsme taky meli letak.....bude to asi hodne "kvalitni" znacka...ja bych je taky vzala do obchodu, kde maji vetsi vyber osvedcenych znacek, topgal, herlitz...takto je nenapadne nasmerujes ale na druhe strane bude pocit, ze si vybrali sami ... :)

Ahoj, no mě přijde, že tohle

Ahoj,
no mě přijde, že tohle řeším pořád. Ne třeba u tašek, ale třeba právě u bot. Ale v tomhle jsem taky nekompromisní, mohou si vybrat, ale v rámci mnou předvybraných produktů. Vysvětluji, že jiné nejsou tak kvalitní, tj. dlouho by nevydržely, zdravotně nezávadné, tzn., že by je bolely nohy, záda, atd. atd.
Jednu dobu to bylo náročné i okolo jídla, když měly tendenci mi nosit do vozíku různé nezdravé sušenky, jogurty, atd. Ale docela ty argumenty okolo zdraví, nadváhy atd. zabraly. I když samozřejmě vždy udělám kompromis...

Koukala a jsem, obrazky

Obrázek uživatele KaterinaAd

Koukala a jsem, obrazky hezky, ale zadny dalsi info.
Taky jdeme do osvedcene klasiky topgalu.
Ppsala bych to podobne-tyto nekoupim, protoze je neznáš, ale v rámci topgalu či jine tebou vybrané značky bych jim dala ohledně designu volnou ruku. U nás to funguje-sice prvně frfnaji, ale možnosti si bez omezeni vybrat neodolaji:-). Nebo prachsprostou flintu - at si ji vyberou a ty "zjistis", ze je vyprodano:-))

-

V některých věcech jsem taky neústupná. Dětem jsem už rovnou řekla, že aktovky budeme vybírat podle parametrů a ne podle obrázků. Dělám to tak i s botama. Samozřejmě se jim líbí ty největší šunty jen kvůli ozdobám. Prostě jim vysvětlím, že ne vše, co se prodává je kvalitní. Možná to úlně nepochopí, ale to neřeším.

Ahoj Niko, Matýsek i Martinka

Obrázek uživatele Tomáš D

Ahoj Niko,
Matýsek i Martinka jsou inteligentní děti, tak jim zkus vysvětlit, že tuto značku neznáš a že se jim taška může klidně za půl roku rozpadnout. Že jim chceš koupit lepší, co vydrží a budou z ní mít radost delší dobu. Myslím, že to pochopí.
Naše děti, když si umanou, že něco musím mít, tak přes to taky nejede vlak. Ale právě na takovéto dupnutí my nereagujeme (tedy hračky jsou výjimkou, to si vybírají holky), aby pochopily, že o výběru rozhodujeme my.
Držím palce. Šel bych taky do osvědčené značky (i když konkrétně Topgal nemůžu hodnotit, nemáme s ním zkušenosti).

Niko, chapu, ja bych se

Obrázek uživatele Hana H.

Niko, chapu, ja bych se totalne rozbesnila! Proste pouzijou deti k takovy manipulaci! Ze zasady bych ji nekoupila! A deti to ucim od mala, ze si nesmi timhle zpusobem nechat nic podsouvat. Taky u nas uz bylo na podobne tema slzicek. Nenavidim letaky a vyhazuju je i manzelovi. Je to prach sprosta MANIPULACE!

Ahoj, koupila bych topgal.

Ahoj, koupila bych topgal. Vzala bych děti do obchodu, kde nemají ty co se jim líbí, a objednala aktovky a nečekala bych na narozeniny.