Skip to main content
Obrázek uživatele Lucka V.

Ahoj,
pamatuji si před nějakou dobou, že se nějak řešila diskuze zahlcená prosbou o hlasy. A žádosti měly vlastní rubriku.

Ted konkrétně mám problém s tím, že Gabina 4000 neustále aktualizuje svůj příspěvek a mě vyskakuje v top ten příspěvcích. Vzhledem k tomu, že dvojky čtu převážně na telefonu, když mám nějaký prostoj nebo přejezd v MHD a řídím se právě výběrem tak mi tam ten příspěvek po skoro měsíci už vadí.
Jestli jsem v tom sama ok. Vyrovnám se s tím, ale třeba je nás víc a nešlo by pak nějak omezit, aby se téma aktualizovalo, když tam není skutečný příspěvek.

Aby bylo jasno, vadí mi to jen technicky, s hlasováním jinak problém nemám a hlas pošlu a nebo to ingnoruji, když mě téma nezajímá. Ale tohle ignorovat nejde.

mě to nevadí

Obrázek uživatele Janact

chápu, že když by Gábině žádost zapadla dozadu, už si těžko někdo vzpomene, že může kliknout. tímto to připomene.
Třeba já co nevidím, to zapomenu :-)

Prostě, když mě to nezajíma kouknu do jiné sekce, je jich tam dost. taky povětšinou tedy koukám už jen z mobilu...

J.

Ahojte, zřídit speciální

Obrázek uživatele Tomáš D

Ahojte,
zřídit speciální rubriku pro prosby o hlasy se mi moc nechce... kolik by v ní bylo příspěvků? A stejně by to nepomohlo tomu, aby se neobjevovaly v aktivních tématech, pokud by je autor neustále aktualizoval.
Též mi nečiní problém prosba o hlasy, pokud je podporována ze strany diskutujících (objevují se nové příspěvky), ale na téma neustálých aktualizací ve snaze udržet příspěvek na předních pozicích už tu poněkud "živá" diskuse jednou proběhla (tuším v souvislosti s nějakým dotazníkem) a nebylo by dobře, kdyby se opakovala :-( proto prosím Gábi, aby už uměle nevysouvala svůj příspěvek nahoru. My Ti i bez toho ten hlas rádi dáme :-)
Tom

Lucko, nejsi v tom sama, taky

Obrázek uživatele Veronika_473

Lucko,
nejsi v tom sama, taky bych prosby o hlasy dala do zvláštní rubriky. A s omezením aktualizace, když není nový příspěvek. Taky mi nevadí prosba o hlas jako taková, ale její neustálý výskyt v nejnovějších příspěvcích.