Skip to main content

vánoční dárek pro manžela

Posted in

Máte nějaké tipy?Nějak mi došla fantazie...Co by ocenil chlap???

Já vím, že tohle asi není

Já vím, že tohle asi není vyloženě takový ten klasický tip na dárek, ale je to spíš tip, jak muži pomoci, i psychicky, pokud má nějaké problémy v této oblasti. Kamarádka má muže, kterému nerostou skoro vůbec vousy, pouze na pár místech na obličeji a on je z toho prý hodně špatný. A myslím, že takových mužů je více a vůbec se o tom raději nebaví. Tak jsme právě s tou kamarádkou narazily na tohle https://www.vlasove-transplantace.cz/nastreleni-vousu/ Ale nejsme si jisté, jestli by se třeba její muž neurazil.

Tak to ještě mohu doporučit

Obrázek uživatele LadaVac

létání ve větrném tunelu,to byl manžel.Je to sice opravdu kratičké,ale líbilo se mu to.
http://www.zazitky.cz/simulator-volneho-padu?utm_campaign=B2B-Zazitky.cz...

Jé to by se líbilo mě,

Obrázek uživatele Nika1

Jé to by se líbilo mě, nedávno ukazovali i stíhačku.

myslím že jo. nebo někde na

Obrázek uživatele Vladkax

myslím že jo. nebo někde na zličíně? už nevím... pokusím se to dohledat
tak už to mám
http://www.firmanazazitky.cz/boeing-737-na-30-minut

vladi,

Obrázek uživatele Iris05

kde je ten trenažér, není to ten ipilot na andělu ? můžeš hodit odkaz ?

to pražské podzemí by se

Obrázek uživatele Vladkax

to pražské podzemí by se líbilo mně :-)
Jinak loni jsem manželovi dala půlhodinu lítání na trenažeru boeingu 737, vzlet a přistání na jakémkoliv letišti světa. Ještě to nestihl vybrat, půjdeme tam všichni o Vánocích, prý tam budeme s holkama sedět jako cestující, z toho mám teda obavy, aby ty holky vůbec někdy pak do letadla vlezly :-)
jinak má za sebou bagrování profi bagrem a tandemový seskok padákem - to prý už nikdy více :-)

Iris - SUPER! Nechápu teda,

Obrázek uživatele Radunka

Iris - SUPER! Nechápu teda, co je na tom zábavného, ale manželovi zasvítili oči! Tak díky za tip!!!!!

davám typ na zážitek-

Obrázek uživatele Iris05

toto by se všem chlapům v naší rodině rozhodně líbilo :

https://www.slevomat.cz/sleva/766967-unikatni-prohlidka-prazskych-podzem...

Hani, moc díky, podívám se na

Obrázek uživatele Vladkax

Hani, moc díky, podívám se na to

Vladko, ty "hodinky s

Obrázek uživatele Hana H.

Vladko, ty "hodinky s vodotryskem" ti muzu poradit. Myme je s muzem oba dva a taky uz bych bez nich nebyla. My mame Garmin a koupili jsme je normalne v elektru, tam ti poradi i jine znacky, treba Polar. Je to pro sportovce paradni vec. To schvaluju!

hodinky s vodotryskem :-) tak

Obrázek uživatele Vladkax

hodinky s vodotryskem :-) tak tomu říkám já :-)
Je prý cosi, co krom času měří i tep a ujeté kilometry a spotřebované kalorie a mapuje trasu díky gps.... prostě je to cosi "nepostradatelného"
Nevím kde to budu shánět....

Manžel nikdy nic nechce,

Obrázek uživatele jarnem

Manžel nikdy nic nechce, respektive chce, ale koupí si to prý sám. Letos chce něco do auta na palubní desku. Vůbec netuším o co jde. Ode mne dostane namíchané mysli z www.mixit a košili z Tchiba. Jo a ještě chci dělat domácí pralinky, tak dostane krabičku bílých pralinek a pokud vyjde tak i domácí karamelový likér.

Ja mekky darky manzelovi

Obrázek uživatele Hana H.

Ja mekky darky manzelovi nekupuju, ty by ho nepotesily. Domluvili jsme se na pouze 1 darku pro nej, 1 darku pro me. Mame hned po vanocich oba dva narozeniny, tak aby se to nezvrhlo v nakupni orgie :-)
Ja mu letos koupila takovou tu outdoorovou kamerku HERO, je to vodotesny do 40 m, da se to pouzit na kolo, na lyzarskou helmu, na pasek... mayslim, ze to pouzije hlavne na lyzich, kdy doted kameroval deti fotakem v ruce :-)
Jinak se pridavam k tem nozum. Tech neni nikdy dost, maji ve sportu takovej ten nuz na preziti, co i kresa jiskry a tak. A pak u nas vedou baterky. Loni jsem kupovala nejakou takovou vodotesnou a hooooodne svitivou, Fenix znacka, na ty parametry i slusna cena. A presviti celej nas pozemek a ma ji doted na nocnim stolku :-)

Niko,

Obrázek uživatele LadaVac

dobrý! Ale nedivím,se tvému chlapovi,šla bych se i ožrat!:):):)

Já mám vyřešeno

V červenci si manžel rozbil tablet, tak mu Ježíšek zcela jistě přinese nový (našla jsem ho totiž při úklidu vyžehleného prádla do skříně :-)))
Já už se tedy ani snažit nebudu, tablet nepřekonám ničím, tak jsem koupila lístky do divadla pro celou rodinu a na koncert pro nás dva, pokud ho ovšem urvu od toho tabletu :-(((
Milada

Pásek s vlastním motivem

Nechala jsem příteli udělat kožený pásek s motivem, který jsem vymyslela.

co dárkový poukaz?

Obrázek uživatele Janact

na masáž, nějaký zážitek, wellnes, večeři, nebo na koupi něčeho co ho baví třeba té filatelie?
Nebo nějaký parádní album?

Nůž také udělal manželovi radost, já letost kupovala na mixmit to míchané musli (je to zarytý sportovec ), strojek na vlasy a vousy, eliptický trenažer, a pak elektronický terč na šipky (do altánku, který na jaře postaví :-)

niko

Obrázek uživatele Janact

po tvé poslední odpovědi, bych si šla zakouřit i já - nekuřák :-)
mít 4děti v předškolním věku + dvě skoro dospělé a chtít od ježíška miminko, to by zamávalo s kdekým :-)

Lucko, na tom dělá pořád, ale

Obrázek uživatele Nika1

Lucko, na tom dělá pořád, ale do vánoc přestěhovat kuchyň s obývákem zase nestihneme. Posunuje se to na únor :(

Niko ty mu dáváš :DD

Obrázek uživatele LucieR

Niko ty mu dáváš :DD
...a nepustil se po cigaretě do toho baráku?

Partner se mě zeptal co bych

Obrázek uživatele Nika1

Partner se mě zeptal co bych si přála od ježíška. Řekla jsem opravený barák. To se podíval dost vyděšeně. Je toho ještě hodně. Tak jsem řekla, že víc místa pro lego. Jeho odpověď byla, jestli nechci něco splnitelného. Usmála jsem se a odpověděla že miminko. Odešel si zapálit :D :D

Kvalitní nůž

Obrázek uživatele LadaVac

se u nás taky kupoval manželovi k narozkám,moc ho potěšil.

Leni,jízdu na motorce jsem dávala taky a chlap byl nadšený,ale já trnula strachy.
Anya,jízdu na vozících doporučji,mám dvakrát za sebou po Českám ráji a je to krása!

já manželovi chtěla nadělit

já manželovi chtěla nadělit jízdu na vozítku Segway. vím že po ní moc touží. Ale přeje si helmu na lyže, kterou teď využije víca jízda je lepší na jaře nebo v létě. V červnu má narozky, tak dárky prohodím.

A co kvalitní nůž? Říká se,

Obrázek uživatele Sabina

A co kvalitní nůž? Říká se, že každýho muže potěšíš kvalitním zavíracím nožem. Manžel měl tedy velkou radost, je fakt, že si ho přál, ale nakonec jsem vybírala sama, takže vůbec netušil, že ho dostane.
Jinak jsem kupovala voňavku (H. Boss..), lístky na muzikál, předplatné časopisu T3, hodinky od Tchiba řízené teď nevím čím - takže jdou stále přesně (nestály moc), holící strojek...

Filatelie

Obrázek uživatele Spider17

Bohužel známky už nejsou in. Zdědila jsem 220 šanonů plných známek a i když jsou z celého světa, nemají žádnou velikou cenu :'( Pokud by potřeboval něco doplnit, ať dá vědět. Budu je nejspíš prodávat a výtěžek půjde, dle přání zesnulého, na charitu. Ale prodávají se různé filatelistické katalogy, nebo album na známky s věnováním. A třeba by měl radost z nové herní klávesnice. Sice píšeš, že tam vysedává, ale pokud hraje na pc hry, měl by z ní radost. Já zrovna jednu kupovala ségře.
Jo a co tak mu dát pod stromeček nějaký sexy obleček, v kterém se mu pak předvedeš? To snad ocení každej chlap ;-) :-)

u nás právě běžně bývaly taky

u nás právě běžně bývaly taky trenky,slipy,ponožky-jenže to už dostal k narozeninám(cha cha)....kupovat mu PC hru(už takhle dost vysedává u PC) nechci a v jeho koníčkách(např.filatelie) se moc nevyznám, to si musí hold koupit sám,co potřebuje.Ale chtěla jsem překvapit,tak budu muset ještě popřemýšlet.

U nás taky blbý. Manžel se

Obrázek uživatele Radunka

U nás taky blbý. Manžel se vyjádřil, že hlavně žádný měkký dárek, tak to má smůlu, potřebuje spodní prádlo, mikinu, pyžamo...no bude rád :D
Vše co chce si víceméně koupí během roku. Nebo že bych mu zabalila vysavač, když se nám starej rozsypal? :DDDDD

Předplatné časopisu- u nás

Předplatné časopisu- u nás frčelo Trnky, Brnky, nebo 100+1. Letos se manžel vyjádřil, že by se měl učit anglicky. Chystám se mu zaplatit kurz, jestli dám tu částku dohromady. Jinak klasika, kosmetika apod. Někdy bych manželovi chtěla splnit sen a zaplatit mu půjčení nějaké rychlé motorky. V minulosti jsem kupovala batoh. Mému tátovi rybářovi každoročně kupuji třpytky, letos nové holiny, dál flash disk, aby si mohl nahrávat filmy....

Hlavně záleží na tom,

Obrázek uživatele Spider17

co ho baví :-) Jestli je domácí kutil, tak nějaké nářadíčko do dílničky. Pokud je knihomol, tak jistě potěší dobrá kniha. Rybář či myslivec = máš vyhráno :-D Pak možná nějaká kosmetika nebo šperk. No a jestli je podobný tomu mému, tak jsi bez šance a zajdi do textilu pro ponožky a slipy :-D :-D

Ahoj,

Obrázek uživatele LadaVac

můj ocení nějaký zážitek.Takže kromě klasiky-ponožky,trenky,kosmetiku jsem letos koupila poukaz na potápění v lomech v ČR.
Loni jsem kupovala vstupenky do Škodovky v MB-byli tam se synem a tchánem až minulý týden,prohlíka trvala tři hodiny a byli z toho nadšení.vstupenka byla za cenu lidovou ,asi 200,-.
Svého času jsem hodně kupovala dárky zde http://www.esennce.cz/?utm_medium=cpc&utm_source=Sklik&utm_campaign=zazitky ,buď jsem něco vybrala nebo dala dárkový poukaz v nějaké hodonotě,aby si vybral sám.
Občas jsem koupila na slevomatu víkend pro dva.
Jeden rok jsem kupovala v království map velikou nástěnnou mapu světa
http://www.kralovstvimap.cz/svet-nastenna-fyzicka-mapa-135-x-85-cm/d-91458/

U nás si manžel objednal

U nás si manžel objednal pásky do obleku. A také si nadělíme zimní lyžovačku v Rakousku bez dětí :-D