Skip to main content

Ahoj holky a Tome,
jak to děláte, když jsou děti nastydlé a evidentně jim není moc dobře, ale teplotu nemají? Kluci nastoupili minulý týden do školy a včera jeden přišel se strašnou rýmou, byl dost unavený, ale jinak mu nic nebylo. Dnes přes noc se z toho trochu vyspal, ale počítám, že "při provozu" od 6.30h do 15.30h to na něj opět padne. Dala jsem mu kapky na rýmu a pro jistotu (i když to jinak opravdu bez teploty nedělám) menší dávku Nurofenu. Zatím mi nikdo nevolal, tak uvidím odpoledne. Dáváte děti do školy nebo pro jistotu nějaké léky?
Kdyby kluci chodili do školky, tak je nechám u manželových rodičů, ale aby hned od začátku zameškali kvůli rýmě....
Díky. Š.

-

Díky Jani. Ale celý den jsem sledovala hodiny, co mají teď za předmět, v kolik končí tato hodina, není mu špatně, teď už jsou snad na obědě atd....... Š.

šárko

Obrázek uživatele Janact

tak si jako maminka stejně vycítila co je nejlepsí :-)

hlavně ať kluci zvládnou operaci a rekonvalescenci v pohodě, držím palce! však ten první rok dohoníte...

J.

-

Díky za názory. Nakonec jsem to vyřešila správně, protože kluk byl odpoledne jako rybička. Až jsem se sama divila, že to takhle rychle přešlo.
Jinak, co se týče zameškání, bohužel zameškají ten první rok strašně moc, neboť nás čeká velká operace a dlouhá rekonvalescence, takže už ta "zbytečná" zameškání musím řešit od začátku roku.
Pa. Š.

my jsme skolkovy

Obrázek uživatele Janact

Tak doma nechavam i v tomto pripade,ale jsem asi jedina. Ostatni nudlaji v kolektivu o 106, kdyz je ta moznost., myslim ze 1-2 dny nechat doma odpocinout co se z toho vyvine.

I ryma ke pekne neprijemna a byt s ni ve skole a sosutredit se,pak v druzine asi nic moc...

Nastetsti se blizi vikend a ten u vas rozhodne :-)
I

Ahoj, to je dilema vzdy, kdyz

Ahoj, to je dilema vzdy, kdyz je teplota, je to jasne, kdyz neni, ridim se tim, jak se citi, jak me se zdaji....hlavne ze je kam nemocne dite dat, ze zameskaji, to bych v prvni tride neresila...