Skip to main content

Kde nechat na týden auto v Praze ?

Posted in

Ahoj holky,
poradíte, kde nechat auto, když poletíme z Prahy na týdenní dovču. Přijedeme autem z Moravy po D1, dá se nechat někde u Chodova, abychom to měli rozumně na metro? V Praze se ani já ani muž moc nevyznáme. Nebo nejaký jiný nápad?

Parking u letiště

Nebo je potom možnost nechat auto na parkovišti cca 8km od letiště a v ceně parkování je i doprava klimatizovanou dodávkou přímo před terminál. Takže je to fajn i pro lidi, co se nevyznají například v pražských metrech nebo se bojí, že by nestihli letadlo. Jinak já mám zkušenost přímo s tímto https://fixparking.cz parkingem.

Rozhodně na parkovišti u

Obrázek uživatele KaterinaAd

Rozhodně na parkovišti u Letiště. I přímo na letišti v parkovacích domech... týden vyjde na 1290,- a za 2 minuty jste na terminálu.

Také využíváme Go Parking.

Také využíváme Go Parking. Přijedete - řeknou vám, kam máte s autem zaparkovat, zastavíte auto - v tu chvíli už je u vás dodávka, do které vám dají věci + pasažéry a dopraví vás na letiště - tam vás vysadí....Cestou zpět, až se budete blížit k východu z letiště, tak vezmete mobil, zavoláte jim, že čekáte (teď nevím přesně ten terminál, u kterého se má čekat, ale instrukce dostanete na papíře) a oni během pár minut přijedou a hodí vás k autu - Pohodička a platba asi 100,-Kč na den vychází

Díky za rady. Zkusíme

Díky za rady. Zkusíme pozjišťovat

-

Kolem letiště je spousta parkovišť. Zadej si na netu parkování u letiště. Vloni jsme parkovali kousek od Prahy. Na letiště to bylo asi 10 minut, platili jsme za 12 dní tisícovku. Po příletu jsme zavolali, u kterého východu budeme, pán přijel za 10 min. Přestože to bylo uprostřed noci.

Ahoj

Obrázek uživatele PetraN

nechala bych to na parkovišti, co zmínila Lucka. Od D1 máš na letiště navaděče, to v pohodě dojedete, pojedete vlastně po okruhu, určitě nezabloudíte. Doprava na letiště MHD je docela komplikovana, z Chodova kombinace metro a autobus, určitě by Vám to trvalo 1-1,5h se tam dostat

Jejistější to je na

Obrázek uživatele Lucka V.

Nejjistější to je na parkovišti Goparking. Je to od letiště asi 10minut, v ceně je tranzit od auta ke vchodu terminálu a při návratu zase zpět k autu.