Skip to main content

Hledáme nastávající matky dvojčat!

Posted in

Dobrý den, pro třetí řadu dokumentárního seriálu Čtyři v tom intenzivně hledáme nastávající matku dvojčat (či vícerčat), která bude rodit mezi prosincem letošního roku a dubnem 2015. Přikládám text výzvy, více info najdete na našem facebooku www.facebook.com/ctyrivtom. Díky:)

Čekáte miminko? Pokud se vám narodí mezi prosincem 2014 a dubnem příštího roku, máte šanci se stát hrdinkou třetí série Čtyř v tom. Zajímají nás nastávající maminky všeho druhu - prvorodičky i mnohonásobné matky, ženy usilující o přirozený porod i ty, které chtějí rodit se všemi vymoženostmi lékařské vědy. Rádi bychom vám v seriálu představili například starší prvorodičku, maminku z etnické menšiny, matku velké rodiny, které čeká několikáté miminko, ale třeba i náhradní matku páru, který sám děti mít nemůže. Zajímají nás všechny možné formy nastávajícího rodičovství.

Chcete to zkusit? Pošlete nám do 15. září vaši přihlášku na adresu ctyrivtom@gmail.com. Připojte stručné info o sobě a svém těhotenství, svém věku, místě bydliště a zázemí, vaší profesi, cokoliv, co budete považovat za důležité nám sdělit a fotografii vás, případně vaší rodiny. Nezapomeňte připojit kontakt telefonický a e-mailový a zvážit, zda Váš partner či partnerka účast v konkurzu přijme. Jste-li v rané fázi těhotenství, kdy jste ještě nesdělila radostnou novinu svým blízkým, nemusíte se bát, že vás prozradíme, budeme komunikovat vždy jen přímo s vámi.