Skip to main content

Viditelné rozlišení inzerátu dle pohlaví

Nevím jak ostatním, ale mě osobně by moc vyhovovalo, pokud by se u inzerátu s oblečením dalo zaškrtnout zda je to pro chlapce, páreček nebo dívky. A ve finále by to bylo vidět u inzerátů v přehledu. Například 2 modré čtverečky u chlapců a červený a modrý u párečku. Pokud by se na to dalo filtrovat tak by to byla naprostá bomba. Já osobně mám 2 chlapce a tak mě inzeráty pro dívky nezajímají ale musím se prokousat všemi jelikož nejsou nijak označené a k některým se člověk ani nedostane, protože ho to množství inzerátů odradí.

Souhlasím

Souhlasím s tímto nápadem. Jsem tu nová a dost mě překvapolo,že musím procázet všechny inzeráty,ikdyž mám zájem jen o párečkové :-)

Viditelné rozlišení inzerátu dle pohlaví

Super nápad jelikož mám páreček :-) Petra

jaké jsou možnosti šablony

Obrázek uživatele Tomáš D

Hezký nápad. Ale musíme nejdřív zjistit, co je v možnostech drupalovské šablony. Je poměrně dost inzerátů, kde se hned z nadpisu dozvíme, pro koho je oblečení určeno. Jinak rozklikávám jen tu "svoji" velikostní kategorii a probrat se 15 - 20 inzeráty z poslední doby mi nezabere víc než 10 minut... ale uvidíme, námět předám vrchnímu adminovi.
Tom