Skip to main content

Podzimní burza potřeb pro dvojčata - 6. října 2013 od 14 do 16 hodin ve škole v Praze - Nové Butovice. Registrace prodejního místa nutná !!!

Zveme vás na burzu pro dvojčátka, vícerčátka i ostatní děti, která se bude konat v neděli 6. října 2013 od 14 do 16 hodin ve velké tělocvičně FZŠ prof. Otokara Chlupa, adresa školy: Fingerova 2186, PRAHA 5 - Nové Butovice.

Plánek a parkování - viz příloha

Na základě zkušeností s pořádáním minulých burz opět platí registrace prodávajích, počet míst je omezen, abyste měli dostatečný prostor pro prodej vašich věcí.

Proto je nutná REGISTRACE na e-mailu: klub@dvojcata.org a do předmětu mailu dejte jen "Burza" !!!
Kromě svého jména nám zase napište, po jak starých dětech budete na burze prodávat (vzhledem k minulému zájmu prodávajích zajistíme opět dvě velké tělocvičny a pokusíme se teď udělat rozdělení maminek podle toho, jak velké oblečení budou nabízet).

VSTUPNÉ:
• pro zaregistrované prodávající 50 Kč za osobu
• pro neregistrované prodávající 100 Kč na osobu (jen v případě, že nebudou všechny prostory obsazené registrovanými).
• pro návštěvníky burzy, kteří budou jen nakupovat, 30 Kč za osobu
(platí se při vstupu, prosím, připravte si drobné)

Upozorňujeme všechny návštěvníky, že vstup do budovy bude umožněn opravdu až ve 14:00, nemá proto smysl chodit dříve. Vstup do prostor školy je možný pouze po přezutí, nezapomeňte proto přezůvky !!!

Jako v předchozích letech si s sebou samozřejmě přineste deku nebo prostěradlo, na které si rozložíte nabízené oblečení nebo jiné zboží.

Děti: hned před školou je veřejné hřiště a oplocené pískoviště, kde mohou tatínkové, prarodiče,... za hezkého počasí s dětmi pobýt a počkat na vás.

Děkujeme všem maminkám a tatínkům, kteří nám pomáhají s propagací této akce a přeposílají nebo někde vyvěsí letáček o pořádání burzy, a prosíme vás o pomoc s distribucí letáčků i tentokrát. MOC DĚKUJEME A TĚŠÍME SE NA VÁS !!!

PřílohaVelikost
Burza_letak.doc46 KB
Burza_pristup_ke_skole_Butovice.doc281 KB