Skip to main content

vyhledávání všech inzerátu od prodejce

Obrázek uživatele akinka

Chci se zeptat zda jde nějak vyhledat všechny inzeráty od jednoho inzerenta? pokud si chci koupit nějakou věc klidně bych si ráda prohlídla i ostatní inzeráty aniž bych je musela "vyzobávat" ze všech sekcí...jde tě nějak???

myslím že by to pomohlo třeba kdyby se zadalo do vyhledávání jméno a aby vyjeli...(zatím spíš vyjede jméno v diskuzi)

úpravy provedeny

Obrázek uživatele Tomáš D

Ahojky,
tak úpravy jsou hotovy, v diskusním fóru se zobrazují jen diskusní příspěvky, v inzerci jen inzeráty. Lze řadit podle autora, ale vyhledání příslušného autora je pracnější.
Nejrychlejší a nejspolehlivější způsob, jak dohledat inzeráty od oblíbeného inzerenta, je rozkliknout nick inzerenta a z lišty s webovou adresou (linkem) zkopírovat jeho číslo (např. akinka má 21726), pak kliknout na "Nejnovější inzerce" a do lišty za /tracker_inzerce dopsat lomítko a vložit zkopírované číslo.
Takže všechny inzeráty akinky jsou zde:
http://www.dvojcata.org/tracker_inzerce/21726

Možná ještě jednodušší je po rozkliknutí jména inzerenta ve webové adrese vyměnit mezi lomítky "user" za "tracker_inzerce".

Aspoň prozatím lze využít tuto improvizaci... zkusím ještě Honzu poprosit, jestli by nám tam nedal nějakou ikonku typu "Moje poslední příspěvky"...

Pokud máte svého oblíbeného inzerenta, můžete si jeho link uložit do oblíbených, stejně tak link se svým číslem můžete používat ke správě vlastních inzerátů.

Tom

možná se dočkáme :-)

Obrázek uživatele Tomáš D

Ahojky,
chystáme s Honzou nějaké větší úpravy :-) V diskusi už vyjíždí jen diskusní příspěvky, v inzerci to je ve fázi příprav, ale Honza je dost zaneprázdněný a dělá to po večerech, takže na tom to teď trochu stojí. Až to bude fungovat, chci právě v té inzerci navrhnout řazení podle autora... doufám, že mě s tím nevyhodí :-(
Až to bude hotové, napíšu vám sem fígl, jak vyjet inzeráty jen od jednoho autora...
Tom

ahoj, když rozklikneš nick a

ahoj, když rozklikneš nick a klikneš na sledovat, tak ti vyjede vše, kde účastnik psal, jak inzeráty tak i příspěvky do diskuzí... inzeráty samotné myslím, že nejdou, je to nějaké složitější, mám za to, že tu Tomáš o tom již psal.D.