Skip to main content

Ahoj,
nase dvojcata jsou v 1. tride a do skoly i ze skoly je vodim. Obcas se ale zeptaji, jestli by mohli prijit domu sami. Par deti uz takhle chodi a nasim se to libi.
Neni to daleko ani nemusi po hlavni silnici, ale ja porad vaham.
Jaky na to mate nazor?

diky
Petra

Ahoj, také bych je asi

Ahoj,
také bych je asi nechala. Moje děti občas chodí k babičce samy, musí přes hlavní, tak k té je doprovázím. Jsme na vesnici, ale kousek od domu máme výzkumný ústav, takže tu je docela provoz. Děti chodí samy většinou o víkendu.
Já sama děti doprovázím až před školu, protože jezdíme vlakem a mám školu pár metru od práce. Od třetí třídy budou v jiné budově a tam je už doprovázet nebudu.
Jana

ahojky my máme školu přes dva

ahojky my máme školu přes dva kiláky pěšky a přes fregventovanou křižovatku po město les až zámek..je to taková cesta necesta hruzy...dcera začla chodit až po druhém pololetí druhé třídy sama..kvuli dvojkám myslím že jinak bych asi 1-2 třída vodila.Dnes je ve třídě a její někteří spolužáci chodí za ruku až do šatny stále..tohle záleží na tobě a ja máš děti soběstačný a jaký je na ně spolehnutí+samo hraje roli cesta a její délka...pokud jim věříš tak tady chodí i prvnáčci sami sca kilák a půl samy...bát se nepřestaneš nikdy ikdyž jim bude dvacet.-)))

jsou dva

Obrázek uživatele Spider17

Ahojky, nebála bych se. Jou dva, do školy chodí už 5 měsíců, tak jim dej šanci. Ale důrazně upozorni, že musí ze školy rovnou domů. Já dala té starší klíče na krk a chodila z družiny sama už po týdnu (a to musela přes hlavní silnici). Já musela do práce, tak se vypravovala sama. Ale stávalo se mi, že jsem přijela domů v šest hodin a nebyla doma :-( Toulala se mi hodně, ale naštěstí se jí nikdy nic nestalo... Paní učitelky mi ještě vykládaly, jak chodí oblékaná (nosila moje věci :-DDD), tak jsem musela potom i zamykat skříň. Bylo to pro ni i pro mě velice těžké období, bohužel se to nedalo jinak řešit.