Skip to main content

správa vlastních inzerátů

Obrázek uživatele Peri

Ahoj, napadlo mě, že by bylo fajn, kdyby člověk mohl při přihlášení někde ve svém profilu vidět své inzeráty, které by tak bylo jednodušší spravovat a v případě neaktuálnosti mazat. Peri

správa vlastních inzerátů

Obrázek uživatele Tomáš D

Ahojky,
Honzovi se podařilo udělat nějaké úpravy a zde je návod, jak přehledně zobrazit svoje inzeráty.
http://www.dvojcata.org/node/712300#comment-745695
Tom

Mazání inzerátů

Bylo by fajn, kdyby si každý mazal své inzeráty. Myslím,že už je jedno, jestli 2x zmáčknu samzat nebo napíši prodáno.

myslela jsem to přesně jak

Obrázek uživatele Peri

myslela jsem to přesně jak píše Tom. Nedokážu samozřejmě posoudit pracnost. Jasně, že to dokážu obejít a své inzeráty najít jinak, jen by to prostě bylo jednodušší. Peri

Tome, Ty jsi ale extremni

Tome, Ty jsi ale extremni pripad :) Ja to delam tak, ze si ukladam odkazy na sve inzeraty, pak neni problem to najit a smazat.

Taky si myslím, že nedá...

Obrázek uživatele Tomáš D

Taky si myslím, že většině z nás nedá... ale třeba by úprava byla snadná a pak by to bylo zajímavé vylepšení fóra. Uvidíme, co na to Honza, zítra mu napíšu.

Jinak já po dohodě inzeráty starší půl roku vždy na konci měsíce šmahem mažu, takže starší by se neměly na Inzerci vyskytovat a když si někdo po sobě inzerát nevymaže, za půl roku už tam ten inzerát nebude.

Já přispívám hodně a za poslední půlrok mám evidováno 320 příspěvků, ale z toho jen asi 4 inzeráty... v tom se mi opravdu těžko hledá.

Tom

Tome, myslim, ze kdyz se

Tome, myslim, ze kdyz se zvoli varianta "moje posledni prispevky", nalezeni vlastnich starych inzeratu neda az tak moc prace.

jenže Peri asi myslela jen

Obrázek uživatele Tomáš D

jenže Peri asi myslela jen vlastní přípěvky a navíc jen v Inzerci, ne všechny komentáře... zkusím to probrat s Honzou, jak moc náročný by to byl zásah a jestli to vůbec jde.
Tom

jak najit svoje inzraty - navod

Staci kliknout na "posledni prispevky" (dole na leve strane), pak zvolit "moje posledni prispevky" a objevi se vsechno, co jste tady psala, prispekvy v DF a inzeraty.