Skip to main content

hamánek-přesnídávka

mohu se ještě zeptat, zda jste normálně dávali přesnídávku hamánek?Je to od 4.měs.to neřeším,ale je to přislazovné,obsahuje to kys.askorbovou...není to problém?Doposud jsme se tomu snažili vyhnout,těmto přislazovaným přesnídávkám,ale babičky nakoupily....

taky nekupujeme bio

Obrázek uživatele Tomáš D

Taky nekupujeme bio, protože mezi konvenčním a bio není moc velký rozdíl.
Tom

biobanany

Pokud hledas biobanany, tak je maji treba v Bille. Kvalitu ale neposoudim, bioprodukty nekupuji, moc tomu neverim...

my jsme také doposud dávali

my jsme také doposud dávali pouze nepřislazované-např.100%sunárka nebo nastrouhané jablíčko,pokud možno domácí,banán(ten je samozřejmě plný postřiků...ale na bio jsem nikde nenarazila a když,tak bysme se nedoplatili.
Zuby zatím nemáme,takže není co čistit a dnes jsme dali poprvé+nastrohané jablíčko.
Taky myslím,že když dostanou párkrát,tak se tím neotráví...

Ahoj, kluci jedli jen

Ahoj, kluci jedli jen Hamánka, má hodně, snad nejvíc na trhu, variant chutí, cena v různých akcích také dobrá, zuby mají naprosto v pořádku, jak moc je to sladké jsem neřešila, ani mi to nějak sladké nepřislo.M.

nevadí

Obrázek uživatele Tomáš D

Kyselina askorbová je antioxidant, tj. žádoucí přísada a jak už Aga psala, jde o vitamín C. Cukr jsme nikdy neřešili, Hamánky jsme normálně dávali. Jen na rozdíl od dražších přesnídávek obsahují poněkud malý podíl ovoce, řádově okolo 40%.
Tom

mně ani našim holkám tyhle

Obrázek uživatele Vladkax

mně ani našim holkám tyhle přesnídávky nechutnaly, chutnaly nějak uměle... ale je to pár let.... já bych to tak dala do buchet...

Já přidávám bílý jogurt.

Obrázek uživatele RenataM

Já přidávám bílý jogurt.

-

Problém to asi není. Já jsem ale dávala ze začátku příkrmu nepřislazované, např. Hami, Sunárek, Nestle.
Hamánky bych schovala, ty se nezkazí.

Hamanek

kyselina askorbova to vitamin C, ten urcite nevadi, naopak :) Co treba michat slazenou a neslazenou? Ja taky slazene nedavam, obcas je kupuji pro sebe. Ale kdyz uz to mate koupene, trocha cukru asi neuskodi, kdyz po jidle vycistis detem zuby.