Skip to main content

Podzimní burza potřeb pro dvojčata - 20. října 2012 od 14 do 16 hodin v Praze - Nové Butovice. Registrace prodejního místa nutná !

Zveme vás na burzu pro dvojčátka, vícerčátka i ostatní děti, která se bude konat v sobotu 20. října 2012 od 14 do 16 hodin ve velké tělocvičně FZŠ prof. Otokara Chlupa, adresa školy: Fingerova 2186, PRAHA 5 - Nové Butovice.

Plánek a parkování - viz příloha

Na základě zkušenosti s pořádáním minulé burzy opět platí registrace prodávajích, abychom věděly, s kolika prodávajícími máme počítat, a abychom byly schopné zajistit dostatečný prostor pro všechny.

Proto je nutná REGISTRACE na e-mailu: klub@dvojcata.org !!!
Prosím, dejte do předmětu mailu jen "Burza" a napište nám kromě svého jména, po jak starých dětech budete na burze prodávat (vzhledem k zájmu prodávajích zajistíme dvě velké tělocvičny a zvažujeme ev. rozdělení maminek podle toho, jak velké oblečení budou nabízet).
Byly bychom rády, aby se zúčastnili prodávající i nakupující věcí pro větší děti, vzhledem k tomu, že děti prostě rostou a nás mrzí, že burza se přesto stále týká především miminek a malých dětí.

Vstupné:
• pro zaregistrované prodávající 50 Kč na osobu (pro členy Klubu 40 Kč na osobu)
• pro neregistrované prodávající 100 Kč na osobu
• pro návštěvníky burzy, kteří budou jen nakupovat, 30 Kč (pro členy Klubu 20 Kč na osobu).

Upozorňujeme všechny návštěvníky, že vstup do budovy bude umožněn opravdu až ve 14:00, nemá proto smysl chodit dříve. Vstup do prostor školy je možný pouze po přezutí, nezapomeňte proto přezůvky !!!

Jako v předchozích letech si s sebou samozřejmě přineste deku nebo prostěradlo, na které si rozložíte nabízené oblečení nebo jiné zboží.

Děti: hned před školou je veřejné hřiště a oplocené pískoviště, kde mohou tatínkové, prarodiče,... za hezkého počasí s dětmi pobýt a počkat na vás.

PřílohaVelikost
Burza_pristup_ke_skole_Butovice.doc281 KB
Burza_letak.doc43.5 KB