Skip to main content

Jak jsem dobře nakoupila !!!

Obrázek uživatele RenataM

Dobrý den maminky a Tome,
tento víkend nám opravdu velmi dobře začal. Naše dvojčátka mají 7měsíců a začínají se pohybovat, rostou nároky na vybavení domácnosti a taky vyrostly z oblečení, takže investice veliké.
Jenomže ne vždy se zadaří. Potřebovala jsem pro ně ohrádku a samozřejmě jsem chtěla nakoupit výhodně. Přikládám Vám text inzerátu, na který jsem ji pořídíla a dodávám fotky již smontované u nás doma.
Nebudu příliš komentovat. Je mi úplně zle a jsem docela vzteklá a bohužel se ničeho nedovolám.
Ohrádka je hodně opotřebovaná. Chybí ji šrouby a v místě, kde se asi někdy dala sešroubovat chybí "matička" do které se uchytil šroub. Ohrádka je celá na slepení, dokoupení nějakých upevňovacích šroubů a nehodí se do obýváku. Je opravdu dobitá.
Koupila jsem za 1299Kč + poštovné, po několika emailech s prodávající jsem získala slevu 300Kč a tím paní "považuje věc za vyřízenou!", protože ona to vše v inzerátu uvedla po opravdě a nepřijde jí to tak hrozné.

Pokud by ji někdo chtěl na chalupu nebo na zahradu, velmi ráda se ji zbavím za 500Kč. Musíme koupit jinou. Dvojčátka se za chvíli budou stavět a ohrádka bez pevné fixace a slepení oporu dětem neudělá. A protože v ní mají být celý den..tak musím kolem ní i poklízet a má sloužit i několik měsíců, takže si nemůžeme dovolit slepit ji na pevno a chytit k podlaze.

Tady je text inzerátu:
VELIKOST: XXL

Prodám luxusní velikánskou dětskou ohrádku po našich dvojčatech. Využili jsem ji maximálně v různých obměnách. Nejdříve klasicky ve volném prostoru, pak jsme některými díl s brankou uzavřeli kuchyň a nakonec jako zábrana kolem krbu. Aby byla stabilnější, tak jsme ji jěště spojovaly pomocnými dřívky, proto jsou občas dírky od šroubků. Semtam nějaký škrábanec a podobně - jen estetické vady. Velice doporučuji.

Osmidílná ohrádka umožňuje řadu variant sestavení, např. osmiúhelník, obdélník, čtverec a také řadu variant použití jednotlivých dílů 4, 6 nebo 8 dílů. Bezpečná, stabilní, splňující veškeré evropské normy. Čtvercová podstava zaujímá velikost 186 x 186 cm. Zhotovena z masivního dřeva, broušeného – jednotlivé díly jsou hladké a rohy zaoblené. Ohrádku lze sestavit v mnoha různých konfiguracích (příklady na snímcích). Ohrádka má otevírací dvířka a zabezpečení před otevřením. Ohrádka je osazena patkami na spodní straně každého plotu, které udržují celkovou stabilitu ohrádky a zvyšují bezpečnost používání. Dokonce i Vaše podlaha zůstane chráněná, díky měkké pěně, kterou je ohrádka lemovaná, aby nepoškrábala podlahovou krytinu.
Technické parametry
Hmotnost 11 kg
Výška jednotlivého plotu 68 cm
Délka jednotlivého plotu 90 cm
Šířka mezi příčkami 6,5 cm

Osobní odběr má přednost.

PŮVODNÍ CENA 2499,- Kč
SLEVA 1200,- Kč
NOVÁ CENA 1299,- Kč

Poštovné a balné: dle čp

Fotky od inzerentky vkládat nebudu, paní má na nich vyfocené i děti a to mi přijde nekorektní. Když si ale zpětně přečtu emaily, co jsme si vyměnili, tak bych nejraději uvedla i její celé jméno, abyste si dali na obchodnici pozor.

Aktuální fotky přikládám...

renčo, to mi mrzí, lidi jsou

renčo,
to mi mrzí, lidi jsou zvláštní.... i pro mě jsou to víc jak estetické vady... a rozhodně jako varování bych napsala hodnocení, že zboží neodpovídalo popisu, pokud je to tady někdo od nás, tak bych napsala negativní hodnocení sem do rubriky, pokud někdo z MMB tak bych hodnocení napsala také jako varování pro ostatní maminky... pa denisa

Jeden z prvních emailů co mne opařily:

Obrázek uživatele RenataM

Dobrý den, v inzerátu jsem psala, že byla hodně používána a že má navrtané dírky od dřívek, kterými jsme jednotlivé díly spojovali (jde vidět i na fotu) a také estetické vady. Používaly ji dvojčata, takže to je samozřemě rozdíl, než když je v ohrádce jedno dítě. manžel je v zahraničí, takže jsem to balila já a tak s těma šroubkama fakt nevím. Je možné, že jsem je nedala všechny. Pokud jste očekávala, že příjde jako nová a je to pro vás priorita, ta jste se měla na stav ještě podrobně zeptat. Vše, co jsem viděla jako vadu a popisujete také vy, bylo uvedené v inzerátě. Nejedná se o nové zboží, takže nemám povinost brát zboží zpět. Jsem ochotna se domluvit na slevě kvůli těm šroubkům. Xxxxx

( na fotkách z mmb rozhodně není vidět to, co jsem nafotila já a to opotřebení jsem nějak z inzerátu nepochopila ). Snad ta pětistovka je adekvátní. Musí se prostě slepit na "fest" a už s ní nehýbat, což v obýváku dost dobře nejde. A každý den se koukat na podřenou ohrádku taky nechci. Fakt je dobrá na chalupu nebo zahradu.

děs běs

Obrázek uživatele Tomáš D

Ahoj Renato,
tak ta je opravdu "jetá". Určitě bych jí dal na MMB (pokud je z MMB) negativní hodnocení a pokud inzeruje i tady, tak klidně i tady. Přece jen ty fotky mluví za vše.

PS: My jsme asi před půl rokem prodávali po holkách kola, do inzerátu jsme se taky zmínili spíš jen o pár škrábancích... a když si pro ně měla maminka přijet a my kola vytáhli z garáže, polilo mě horko, když jsem zjistil, že jedno kolo nemá botky přední brzdy (při zprovozňování kola jsme je odmontovali a vyhodili, protože neměly nejmenší funkci a nešly seřídit). Ale aspoň jsme zareagovali a dali okamžitou slevu (prodali jsme za 16% pův.ceny). Takže stane se, ale je třeba uznat vlastní chybu a stanovit cenu odpovídající stavu.
Tak ať máš příště lepší zkušenost :-)

Tom