Skip to main content

Třetí setkání rodičů dvojčátek ( i čekatelů ) a jejich dětí...

Zveme Vás všechny na naše další setkání dvojčátek, které proběhne první květnovou sobotu a to 05.05.2012 od 15:00hod v Centru pro rodinu Koblížek, Smetanova ulice v Novém Boru. http://www.facebook.com/pages/Rodina-v-centru/281045781945624
Tématem tohoto setkání je hygiena a nácvik na nočník, kde proběhne otevřená diskuze na dané téma.
Zveme opět všechny nejen z Nového Boru, ale samozřejmě z celého našeho okolí, pokud nemáte podobný klub blíže.
Jinak můžete sledovat naše stránky na FB, kde se dočtete vždy o našich aktivitách či změnách. http://www.facebook.com/profile.php?id=100003240975320

Těšíme se na Vás a Vaše děti.

S pozdravem Ilona Rohová

Ilonko, vůbec se

Ilonko, vůbec se neomlouvejte, má chyba, samozřejmě věrni zůstaneme a příště rádi přijdeme.

Naše třetí setkání se opět vydařilo!!!

Milí návštěvníci našich stránek, účastníci klubu Dvojčata v rodině,

jak víte, proběhlo třetí setkání našeho klubu a mohu říci, že jsem byla moc potěšena Vaší účastí. Přivítali jsme několik nových členů, bohužel mým omylem nám jedna rodinka přijít nemohla, ale věřím, že nám zůstanou nadále věrni a uvidíme se opět na tom dalším setkání. Tímto se ještě jednou moc omlouvám!!!
Navštívili nás:
p. Štrinková Eva s manželem a jejich dvojvaječné, dvouměsíční holčičky Ninuška s Nelinkou, p. Pleštilová Markéta s manželem a jejich dvojvaječní chlapečci Daniel a Denis, také starší syn Míša, p. Novotná Míla s přítelem a párečkem Vojtíškem a Krystýnkou, a nakonec Ilona Rohová s manželem a jednovaječnými chlapečky Kryštůfkem a Tobiáškem, starším synem Matyáškem.
Děti si opět krásně pohrály, seznamovaly se s novými dětmi a rodiče probírali u kávy různá témata a snažili se předat si své zkušenosti. Všem moc děkujeme za krásné sobotní odpoledne a budeme se opět těšit na příště, termín se ujednal na sobotu a to na 22.09.2012 !!!

Krásný den přeje Ilona Rohová