Skip to main content

Seznámení s maminkou dvojčat z Říčanska

Ahoj, jsem maminka 6M kloučků-dvojčat narozených loni v srpnu a čtyřleté princezny, a jsme z Říčanska ( ze Světic ); ráda bych touto cestou našla maminku z našeho okolí na občasné popovídání či třeba na pozdější společné trávení volného času .. najde se tu taková ? budu moc ráda, pokud se ozvete ... momentálně mám takovou menší krizi, zda to všechno zvládám a zvládnu :-) díky. Iveta, Ondrášek, Mareček a Terezka..

Dobrý den, jsme z obce Zlatá.

Dobrý den, jsme z obce Zlatá. Asi 8km od Říčan. Holčičkám bude 26.dubna 7M.
Přeju hezký den,
Marcela, Sofinka a Nelinka

Ahoj maminkám z Kunic a Říčan !

Jsem moc ráda, že jste se ozvaly a zároveň se omlouvám za delší odmlku ( zdravotní problémy - bloklá záda či co - asi víte, že jakýkoli "handicap" při péči o dvojky - nic moc :-).. Prosím ozvěte se, pokud budete mít třeba tip na společnou procházku - pište na email iveta.simova@email.cz, díky a těším se. Iveta, Terezka a kluci

Ahoj maminky,

jsme také z Říčanska, směrem na Jesenici. Bohužel jsme na vás už velký kluci, jsou nám 2 roky, tak se s námi kamarádit moc nebudete, když jste se tady sešli tak hezky věkově blízko :-), ale kdyby jste měli zájem o nějaké to levné oblečení a hračky nebo krásný elegantní bílý TFK, byla bych moc ráda. Nové věci jsem hodně šetřila a flíčky poctivě prala. Pokud by měl někdo zájem o stálý či příležitostný odběr levných věcí, byla bych moc ráda, když se ozvete na tel.734336637.

Jinak přeji pevné nervy, protože bude hůř a taky lépe :-)

Děkuji Daniela (Herink)

maminka dvojčat z Říčan

Ahoj maminky ze Světic a Kunic, bydlím v Říčanech a jsem mamka dvou kluků (v půlce května jim bude 8M). Ráda bych si také popovídala s maminkou, která řeší bodobné problémy a menší krize jako my:-) Ráda s dětmi vyrážím ven a nějaké společné akce, abych s dětmi nebyla stále sama, bych moc uvítala.
Díky a hezký den

Katka, Štěpán a Jáchym

Ahoj maminko ze Světic, já

Ahoj maminko ze Světic, já jsem maminka 9M kloučků-dvojčat narozených loni v květnu (měli na svět ale přijít v červenci :o) a bydlíme kousek od vás - v Kunicích (vedle Strančic). Tvé pocity chápu, i když mám jen ty kloučky... Moc ráda si s tebou popovídám a později s vámi třeba vyrazím na procházku nebo nějakou dětskou akci :o). Jestli chceš, napiš mi na e-mail: anovotna83@seznam.cz

Krásný den

Alena, Ondrášek a Filípek :o)