Skip to main content

Zapůjčení parního nahřívače Diana

PARNÍ NAHŘÍVAČ DIANA s infračerveným světlem a bylinnými párami poskytne širokospektrou léčbu i prevenci v domácím prostředí. Doma a pohodlně léčíte problémy horních cest dýchacích svých dětí, ženy problémy pánevního dna, gynekologické, močové potíže.....

Technické možnosti přístroje umožňují použití při řadě chorobných stavů. Nahřívač umožňuje léčbu infračerveným světlem s kombinací páry v oblasti pánve, hlavy i ostatních částí těla. Maximálně oceníte i při nachlazení, zastydlé rýmě, při únavě apod. Můžete přidat i léčivé byliny. Napařovací léčba je oblíbená pro bezbolestnost, nepřítomnost vedlejších nežádoucích účinků a recidiv onemocnění. Přístroj napomáhá látkové výměně, tak regeneruje unavené a bolestivé svaly i kůži. Hojivé infračervené světlo proniká hluboko do tkání organismu.

Kombinace páry a infračerveného světla úspěšně ničí bakterie a plísně! Pára společně s bylinnými extrakty a infračerveným světlem umožňuje účinnou terapii celého těla. Tento výjimečný výrobek je vynikající pro domácí i ústavní používání! Pára v kombinaci s infračerveným světlem a bylinkami pomáhá v těchto oblastech medicíny: urologie, gynekoílogie, ORL, neurologie a traumatologie.

K zapůjčení v Centru pomoci.