Skip to main content

První setkání rodičů a dvojčátek v Novém Boru *SEZNÁMENÍ*

Všechny rodiče a jejich dvojčátka zveme na naše první společné setkání v CPR Koblížek, Smetanova ulice, Nový Bor.
Setkání se koná tuto sobotu 26.11.2011 od 15:00 hod.
Vy si u nás můžete posedět a popovídat, dát si kávičku či čaj, seznámit se s jinými rodiči a domluvit si třeba odběr dvojčecího zboží. Především se ale dozvíte více o plánovaných setkáních, jakým směrem bychom chtěly klub vést a co zajímavého se můžete v průběhu našeho klubového diskutování dozvídat. Samozřejmě každý z Vás bude mít svůj prostor pro názory, nápady, otevřenou diskuzi, za čež Vám budeme velmi vděční. Tak se jeden od druhého dozvíme mnoho důležitých informací z Vaší vlastní zkušenosti třeba při řešení určitých situací.
Budeme se na Vás všechny moc těšit, a pokud nedorazíte na první setkání, třeba se uvidíme na tom druhém.
Sledujte naše stránky na http://www.dvojcata.cz/akce_pobocek kde máte příležitost se dozvídat mnoho informací o dalších aktivitách a setkáních.
Děkuji a přeji krásný den, Ilona Rohová.

Poděkování účastníkům

To já děkuji Vám za milé setkání a za příležitost se seznámit nejen s Vámi, ale hlavně s dětmi. Byli jste báječnými společníky a opravdu bych řekla, že děti vypadaly velice spokojené v kolektivu těch ostatních.

Níže vkládám link na Face Book, kde nás též najdete a tam se můžete dozvědět více informací o našich aktivitách a plánovaných akcích, včetně fotografií z uskutečněných setkání.

http://www.facebook.com/pages/Klub-Dvoj%C4%8Data-v-rodin%C4%9B/312663958...

Budu se těšit na další setkání a nové rodiny. Pěkný den všem, Ilona Rohová.

Příjemně strávené odpoledne,

Příjemně strávené odpoledne, těšíme se na další setkání :) moc děkujeme za nápad,něco takoveho tu zrealizovat . Miluška,Vojtíšek a Kristýnka

Moc moc děkujeme za krásné

Moc moc děkujeme za krásné setkání, děti se vyřádily, bylo to moc prima, moc se těším na další setkání, je fajn, že tu něco takového bude. Děkujeme
Věra, Matýsek a Bohoušek