Skip to main content

Den s dobrovolníky Plzeňského kraje

Vážení přátelé, milé duomaminky z Plzně a okolí,
tento čtvrtek 3.11.2011 se koná na plzeňském náměstí Republiky DEN S DOBROVOLNÍKY PLZEŇSKÉHO KRAJE a pro neziskovky, které spolupracují s dobrovolníky je možnost mít zde stánek a propagovat svoji činnost. Akce se koná pod záštitou občanského sdružení TOTEM - regionálního dobrovolnického centra, ve spolupráci s Odborem sociálních věcí KÚPK a s Odborem sociálních služeb MMP.
Jelikož jsme před časem rozběhly projekt ASISTENT DO RODINY (AdR) ve spolupráci právě se sdružením TOTEM a spolupracujeme se 6 dobrovolníky, myslíme si, že by pro nás bylo přínosné se na této akci prezentovat a zviditelnit.
Chci tímto požádat všechny maminky, které se účastní našich setkání a akcí, pokud to jen trochu bude možné, aby se také zúčastnily a podpořily tím náš klub. My (Jiřina Brejchová a Šárka Káňová)se s dobrovolníky zapojenými do našeho projektu AdR v průběhu odpoledne vystřídáme, ale pokud se některá přidáte, budeme moc rády.
Akce potrvá cca od 13-15h, poté je doprovodný program, včetně průvodu dobrovolníků. Vím, že to je většinou zrovna čas spánku našich drobečků, ale pokud máte možnost povolat hlídání a byť jen na hodinku tam přijít, bude to prima.

Budete-li jen trochu moct, kontaktujte prosím jednu z nás a domluvíme podrobnosti.
Zdraví Vás

Jiřka Brejchová (737371793) a Šárka Káňová (608181260)

Přiložené dokumenty: