Skip to main content

Mazanie neaktuálnych inzerátov

Ahoj, nedalo by sa niekde na titulnú stránku inzerce pridať návod ako sa mažú neaktuálne inzeráty? Keď niečo hľadám a kliknem na nabídku, tak v niektorých prípadoch je pod inzerátom napísané - prodáno :-(( Veď nie je až taký problém zmazať inzerát, keď predám, alebo kúpim to čo potrebujem...
Díky Saša

zkrátit na půl roku?

Obrázek uživatele Tomáš D

Není problém, můžu zkrátit dobu platnosti inzerátu na půl roku, vše starší prostě jednou za měsíc odstraním...
Tom

Tome

Obrázek uživatele Spider17

Tome, klidně můžeš zkrátit dobu, ať tu těch inzerátů není tolik... Inzerující maminky si rády ohlídají platnost inzerátu, protože ony chtějí něco prodat :)) Na Bazošu mažou inzeráty staré 2 měsíce a upozorní tě na tom emailem, Mimibazar maže tuším že po třech měsících.

Nelze nasatavit mazání

Obrázek uživatele Vladkax

Nelze nasatavit mazání automaticky cca po měsíci?

Kdyz uz se resi vylepsovani

Kdyz uz se resi vylepsovani stranek (obleceni dle velikosti, a ne veku, coz je mimochodem moc dobry napad), dovolim si vytahnout tema mazani inzeratu. Zase tu mame spoustu neaktualnich nabidek, nektere opatrene komentarem PRODANO nebo NEAKTUALNI, jine ani to ne... Tome, udelal jsi poradny kus prace s tim mazanim, bohuzel to byla asi sisyfova prace. Navod na mazani inzeratu nekde v uvodu inzerce by byl super, mozna hodne uzivatelu fora ani nevi, ze je to vubec mozne.

hromadné mazání starých inzerátů dokončeno!

Obrázek uživatele Tomáš D

Ahoj maminky,
hromadné mazání inzerátů starších 12 měsíců bylo dokončeno.

Důležitá poznámka - pokud chcete mít inzerci ještě více pročištěnou, u svých neaktuálních inzerátů celou hlavičku inzerátu nahraďte textem NEAKTUÁLNÍ. Já tyto inzeráty pak hromadně odstraním. Je důležité napsat u všech neaktuálních inzerátů jednotně slovo "neaktuální" - nikoliv např. prodáno či koupeno, darováno..., abych mohl všechny neaktuální inzeráty odfiltrovat naráz zadáním jediného klíčového slova. Díky :-)
Tom

spuštěno hromadné mazání neaktuálních inzerátů

Obrázek uživatele Tomáš D

Ahoj maminky,
na četné žádosti o promazání neaktuálních inzerátů nyní probíhá odstraňovaní veškeré inzerce starší 12 měsíců. Věřím, že se tím Inzerce pročistí a bude se vám líp pracovat.
Tom

automaticke mazani inzeratu

Automaticke mazani je moc dobry napad, hdne uzivatelu po sobe inzeraty nemaze. Uz nekolikrat se mi stalo, ze jsem mailem oslovila nejakou inzerentku, ze mam zajem o nabizene na dvojcatech zbozi,a odpoved znela: uz davno jsem to prodala. A pod inzeratem ani zminka, ze juz neni aktualni. Inzerce by se diky mazani stala prehlednejsi a maminkam, ktere neco hledaji, usetrilo by to spoustu prace.

Re:

Obrázek uživatele Lenule76

Ahoj všem,
nebylo by lepší, pokud to tedy systém umožňuje, aby došlo k automatickému smazání po určité době?
lenka

Myslela som stručný návod

Myslela som stručný návod práve pre tých, ktorí o tom nevedia, presne ako píše denisa a súhlasím s marenkou, že by bola inzercia potom prehľadnejšia ...

Deniso,

Obrázek uživatele Tomáš D

však jo :-) Každý by si po sobě mazal sám... chtěl jsem jen projednat s Pavlou, jestli by nedala na úvod Inzerce návod, jak smazat inzerát (jak chtěla Saša).
Tom

ahoj tome, nemyslíme aby to

ahoj tome,
nemyslíme aby to dělala Pavla, ale aby inzerující sám inzerát vymazal, místo toho, že píše, že bylo prodáno, měli bysme tu tak i víc místa:-))inzeráty jdou mazat, tak jak píše marenka, ale ne každý to právě ví...denisa

mazání starých inzerátů

Obrázek uživatele Tomáš D

Ahojky,
můžu to zkusit dojednat s Pavlou, ale myslíte, že je mazání neaktuálních inzerátů potřeba? Jakmile inzerující napíše PRODÁNO, ostatní přestanou reagovat a inzerát se tak po několika dnech automaticky odsouvá do pozadí a nepřekáží novým inzerátům.

Ale pokud se domluvíme, že mazání starých inzerátů chcete, není problém :-)

Tom

Souhlasím

Je to jednoduché, stačí si dát upravit inzerát a dole je buď uložit upravený nebo smazat. Pak se ještě dotáže, zda opravdu smazat a je hotovo... Bylo by to pak přehlednější.