Skip to main content

Polohovací ohrádka

Obrázek uživatele verika
Posted in

Tak jsem po dlouhém zvažování dospěla k názoru, že bych domů přoídila polohovací ohrádku. Máme dvoupodlažní dům, ložnice jsou v prvním patře a já bych přes den raději nechávala spát kluky v přízemí, kde ostatně trávíme den celá rodina. Hledala jsem nějakou větší polohovací ohrádku, ke které bych se nemusela hned od začátku shýbat, ve které by mohli oba kluci nějaký čas spát a časem bych je do ní mohla uklidit v případě nejvyšší nouze (vaření a tak). Máte s tím nějaké zkušenosti? Případně poradíte, kde koupit dobře a levně?

Ifka123: nám by se větší

Obrázek uživatele verika

Ifka123: nám by se větší klidně vešla, ale nemyslím, že by to mělo nějaký smysl, taky mám zkušenost se starší dcerou, která v ohrádce nechtěla být, když byla větší, takže nepředpokládám, že by kluci byli výjimkou. Čili spíš počítám, že ji hodně využiju na tom začátku a pak v případě nouze nejvyšší, když budu potřebovat opravdu někam odskočit, jinak to budu řešit, jako se starší dcerou - zábrany ve dveřích atd.

Peri: můžeš mi prosím poslat fotku a případně cenu? (verika@email.cz)

Ahoj, my máme ohrádku přesně

Obrázek uživatele Peri

Ahoj, my máme ohrádku přesně k tomu účelu, co píšeš. Když se malíci narodili, přes den spinkali v ohrádce, do postýlky do ložnice jsem je dávala jen na noc. Máme ohrádku 120x80 cm, větší jsme domů nemohli pořídit, nevešla by se. Má myslím tři polohy dna a kupovali jsme do ní i deku v rozměrech ohrádky. Složená a rozložená je na pár kliknutí, žádné montování. Teď uvažujeme o jejím prodeji. Kdybys měla zájem, dej vědět.

nám by se sem v podstatě asi

Obrázek uživatele Ifka123

nám by se sem v podstatě asi ani nic většího nevešlo, ale jakmile dvojčata začala lozit, nechtěla být v naprosto žádné ohrádce, ač tam bylo sebevíc hraček, kamarádka si koupila nějakou super obr ohrádku čtyřhrannou, zabrala půl obýváku, stála je docela dost a jakmile dvojčata si stoupla a začala obcházet, nechtěla tam být a řvala třeba hodinu, dokud je nevyndala, takže ohrádka pak byla jako odkladiště hraček, dokud ji to nezačalo štvát a nesložili ji.
Já s velikostí byla spokojená, pro novorozence a malé kojence ideální a pak stejně chtějí prostor. Pak je lepší matraci a deku na to, ať jsou tam. Dle mého

díky

Obrázek uživatele verika

jojo, na pepíčka od scarletu jsem už koukala, zvažuju, že bych právě tohle pořídila.

ahoj, máme - byl to

Obrázek uživatele Ifka123

ahoj, máme - byl to tuším,šestihran, měla jsem ji v obýváku, ten je propojený s kuchní, postýlky na spaní byly v ložnici ( dva schody nahoru), tak jsem je měla přes den u sebe. přidělala jsem jim tam postupem času i kolotoč a šňůru s cinkacími hračkami.¨
Od narození byl rošt hodně nahoře, abych se nemusela moc ohýbat, mám 188cm, tak by záda asi po týdnu protestovala. Časem jsme snižovali. Nemá to žádné fixní polohy, prostě jenom povolíš upevnění, posuneš desku o kolik je třeba, o tři i deset i dvanáct cm, prostě dle potřeby a opět přitáhneš, Já si pod přehoz, který má i jakoby mantinel, dala cca centimetrový molitan.
v jedné postranici jsou vyndavací dvě nebo tři špricle, takže když dvojčata lezla, nebo pak už obcházela, mohla volně vylézt ven. Pohyb dovnitř a ven je bavil několik dní celodenně.
Ohrádka je na kolečkách
Mohu poslat fotku.
Zkusím najít, kde jsme ji kupovali. Mám to je to Pepíček - tady http://rozinka.inshop.cz/inshop/baby-svet/ohradky/