Skip to main content

dobrý pediatr Havířov a okol??klidně Ostrava

Posted in

maminky prosím o radu ohledně dobrého pediatra, rozhodla jsem se změnit doktorku nejsem spokojena a potřebuju s chlapečkem vyřešit dlouhodobější problém(s naší doktorkou to bohužel nejde)beru Havířov, ale i Ostravu, Šenov ....díky moc Lenka

Leni,

tady ti kopíruji odkaz na skvělou dětskou doktorku Váňovou, je v Havířově Šumbarku. Je to sousedka mé švagrové, takže když je potřeba, léčí i její rok a půl letá dvojčátka. Je moc příjemná, ochotná a dobrá doktorka. Naší holčičce kdysi propichovala ouška, přišla jsem do ordinace jako cizí člověk bez pojištění (žili jsme tehdy v cizině), bez problémů nás přijala a byla moc milá. Dokonce prohlídla i bolavé ouško staršímu klukovi. Pokud sháníš přímo Havířov, můžu doporučit.

Ahoj Leni, jsem sice z Prahy,

Ahoj Leni, jsem sice z Prahy, ale mam rodice v Havirove a dva o dost mladsi sourozence a ten nejmladsi jeste chodi k detske dr a mamka s nim chodi k Mudr. Kyselovske (vlastne jsem tam kousek chodila i ja jako dite) ma ordinaci v Ceskem Tesine, jestli to neni pro Tebe daleko? Je moc hodna a trpeliva!:-)