Skip to main content
Obrázek uživatele vavrinkova.hanka

Ahojte, je to neuvěřitelné, ale nejstarší syn už půjde do školy :-). Chtěla bych se zeptat Vás, co už máte první třídu za sebou, jakou byste mi doporučili aktovku. Měla by být lehká, aby správně držela zádička a ne moc velká, kluk je drobnější. Kolik přihrádek by podle Vás měla mít a na co si mám dát při výběru pozor. Budu ráda za jakýkoli tip a postřeh. Díky moc :-)

Topgal

Dcera má Topgal pro 1.- 3. třídu. Je dvoukomorový, lehoučký a praktický. Spousta praktických vychytávek, odrazky. Máme k němu i pouzdro, které dcera nacpávala tak, že se rozbilo. Bez diskusí nám při reklamaci dali úplně nové....

Mohu se zeptat který typ

Mohu se zeptat který typ přesně? My jdeme k zápisu až příští rok, ale je lepší být připravený. Ono to uteče jako voda. Do školky jsem kupovala http://www.mimibazar.cz/bazar.php?id=22271163 a je opravdu bytelný. Takže do školy určitě koupíme stejnou značku.

Ahoj,

syn má aktovku z Topgalu http://www.topgal.cz/batohy/skolni/ a nedám na ni dospustit. Je ve 4. třídě a není nijak poškozená :-)
Monika

ahojky, my budem toto řešit

ahojky, my budem toto řešit až za 5 let, ale co jsem slyšela a nebo četla, tak jedni z batohů co si lidi chválí jsou batohy zn. TOPGAL , www.topgal.cz , když rozlikneš, batohy-školní, tak tam najdeš 7 rad co všechno by měl mít takový školní batoh, zajímavě a šikovně sepsané, pa Denisa