Skip to main content

Kdy jste rušili přebalovací pult?

Posted in

Hezký den,
chtěla jsem e jen zepat jak dlouho jste pro prcky měli přebalovací pult. Holky mají 1,5 roku a zatím ho náme ,ale jelikož po Vánocích budou mít kupu dárků o kterých vím tak ho asi budeme muset dát pryč, protože se nám nevleze do pokojíčku.
Díky za informace

Ahojte,

tak my tiez tak do 6m kvoli bezpecnosti a prebalovali sme, kde sa podarilo odchytit a zrealizovat. Ked sa postavili, tak vacsinou postojacky. Teraz 26m. uz plienky len na spanie a vynimocne cez den, takze sme ho uz davno predali a tym padom sa nam uvolnilo miesto pre dalsie kramy, miesto sme urcite zaplnili:)
E.

Ahoj Lenko

tak já jsem asi extrém, přebalovák jsem používala tak první tři měsíce a úplně jsem ho přestala používat když bylo holkám šest měsíců...do té doby jsem ho používala jen občas, přebalovala jsem většinou na posteli, protože tam mohly být holky obě a dělaly jsme u toho blbiny a tak. Přebalovák sloužil spíše jako uložiště věcí, plínek apod.

-

Od narození mám jen přebalovací desku, kterou si pokládám přes postýlku. Asi od roka přebaluju, kde je odlapím, ale desku stále používám po koupání a zatím neuvažuju o změně. Jsou nám dva.

pult

Obrázek uživatele veruna

Ahoj, my ho stále máme, ale teď už ho chci zrušit. Holkám je 2,5 roku a konečně jsme se zbavili plen. Mám ho spíše jako odkladovou plochu. Ale do 24 měsíců bych ho pryč nedala. Holky byly naučené být na pultě hodné, nikde jsem je nemusela honit a hlavně si šetřila záda. Věra

ahoj, my ho zrusili asi v 19

ahoj,
my ho zrusili asi v 19 mesicich.byl to taky ten jednoduchy z ikey.pak jsem prebalovala na posteli.pult chvili slouzil jako odkladiste nez poputoval putoval k sestre

Ahoj, já jsem přebalovák

Ahoj, já jsem přebalovák zrušila v 28 měsících. Sice šlo jen o sundání té přebalovací desky a je z toho komoda, ale udělala jsem to, až kadily do nočníků. Když se mi vykadila do spoďárů, tak jsem potřebovala je utřít někde ve "vzduchu", kde mi ta druhá nebude chtít asistovat a prohlížet si ty pokaděné spoďáry.
Na zemi bych přišla o záda s nima...
Míša

ahoj, dětem bude 18 měsíců a

Obrázek uživatele KaterinaAd

ahoj, dětem bude 18 měsíců a od doby, co při přebalování řádí jako koně (cca půl roku) přebaluju všude možně - na posteli, na zemi, na gauči...zvedat na přebalovák se mi s nima opravdu nechce, slouží jako odkladiště...ale je to klasická komoda s na míru dělaným pultem, takže se jdnoduše využije..jen zatím nebyla vůle:-))

Našim dvojčátkům jsou čerstvě

Našim dvojčátkům jsou čerstvě 2 roky a přebalovací pult stále máme,ale přebaluji a strojím tam děti jen po vykoupání. Holčička ta už na den plínky nemá a Matěje přebalím tam, kde ho chytnu, nejdu s ním k přebalováku. Já si přebalovací pult nechávám hlavně proto, že má velké plnovýsuvné šuplíky na oblečení, jinak si myslím, že už by nebyl potřeba.

Lenko, jsme stejne stary,

Obrázek uživatele Olitwins

Lenko,

jsme stejne stary, mame ho, ale uz ho delsi dobu nepouzivam, protoze tahat moje (jinak hubeny) holky nahoru bych si jeste vic znicila zada, takze je prebaluju na zemi....

O.