Skip to main content

FOTOKALENDÁŘ z vlastních fotografií-máte zkušenost???

Posted in

Ahoj holky,takjsem pracně vytřídila 13 fotek naměsíční kalendář na rok 2011. Kde jste si ho nechaly udělat??? Většinu fotek mám na šířku, ale něco i na výšku. Jde to???
MOC děkuji.
Jana

Ahoj, já jsem si letos

Ahoj,
já jsem si letos udělala kalendáře sama pomocí ZONERu, tisknu to na fotografický papír. Vyšlo mi to prakticky na pár korun za papír, inkoust a čas :)
Míša

Fotolab

Ahoj, taky doporučuji Fotolab. Zkoušeli jsme letos poprvé, vytvoření přes internet bylo jednoduché a bavilo mě to. Kvalitou jsme byli nadšeni. Za 4 stejné kalendáře o vel. A3 jsme zaplatili cca 1500 Kč. Tak ať se dílo podaří a hlavně potěší! Klára

Fotolab

Obrázek uživatele be.st72

My nechali dělat kalendáře ve fotolabu a kvalita výborná, vypadají moc hezky, jen cenově jsou asi dražší než odjinud.

24print

Ahoj Deniso,
letošní vánoce dostane kalendář každá babička, prababička a podobně. Nechali jsme si ho udělat www.24print.eu, můžeš si tam vybrat jestli na výšku nebo na šírku i pozadí, klasické, barevné, bílé atd. Mrkni na to. A jsou i rychlíci :-)
Ať se kalendář podaří a líbí.
Iva

ahojky, já jsem si také kdysi

ahojky, já jsem si také kdysi nechala udělat takovýto kalendář, ale nebyla jsem moc spokojená s kvalitou přetištěných fotek a ještě mi to přišlo celkem drahé, a tak jsem to vyřešila tak, že již několikátým rokem si ve FOTO ŠKODA koupim univerzální kalendář, dle barvy a typu, který mi vyhovuje a sama si nalepim své fotky, jednak fotky jsou fotky a jsou pěkné, cena pořízení kalendáře je do 100 kč - letos budu dělat jeden nástěnný a jeden stolní, tak jsem zvědavá, vždy to sklidilo velký úspěch:-))Kdyžtak koukni na jejich stránky a třeba si také vybereš. měj se denisa