Skip to main content

Přidání nového příspěvku

Zdravím všechny, tento příspěvek píšu potom, co jsem strávila pernou desetiminutovku hledáním, kde se proboha dá přidat "Nový příspěvek". Je to už nějaký čas a od té doby se mi to zapomenout nepodařilo, ale všichni víme jak to bývá, někdy nemá člověk čas koukat na fórum častěji, bojím se, že to budu hledat zas někdy příště. Tak prosím, naspat to VELKÝM TUČNÝM PÍSMEM, aby to každého praštilo do očí. myslím, že bohatě postačí "Nový příspěvek", jaká je to kategorie či co, nás zajímat nemusí.
Ještě mě napadlo dát, formulář pro vložení odpovědi rovnou pod příspěvek. Když čtu odpovědi, postupuju od nejstarší a skončím nahoře, ale formulář je pro mě schovaný dole, tak musím zas dolů. To je jen námět, bylo by to jistě pohodlnější, ale nezbytné to není.
Jinak jsem ráda, že si někdo přečetl mé předchozí náměty, příspěvky se opravdu dají libovolně řadit(kliknutím na název sloupce), i když to zatím moc nepoužívám, tak děkuji. Stále pláču pro starý design fóra, který se mi líbil daleko více. Ale jsem "otrlý" uživatel a zvyknu si na všechno. :-) Každopádně jsem chtěla napsat, že mám z nového fóra dobrý pocit, té chvály tady moc nezaznělo. Já snahu vyjít vstříc oceňuji a chválím. Alena