Skip to main content

Sušička a pračka na sobě?

Obrázek uživatele Olitwins

Ahoj,tak sem zadávám první dotaz, myslím, že to sem patří. Tj. bylo by fajn, aby dotazy tohoto typu byly na jednom místě.

  • Mátě někdo pračku a sušičku na sobě. Tj. pračku a na ní postavenou sušičku? (Já o tom uvažuji, z důvodu místa pro mě jediné řešení).
  • Jaká je obslužnost sušičky "naroře"? (Měřím 167 cm, tak nevim....)
  • Využíváte spojovací díl mezi pračkou a sušičkou na který lze postavit košík s prádlem?

    Dík, O.

Ve stejné cenové hladině jako

Ve stejné cenové hladině jako ta tvoje lavamat je od aeg třeba tahle https://www.equiplo.cz/susicky-pradla/#AEG_AbsoluteCare_T8DBG48WC a i na heurece patří mezi nejlépe hodnocené. Jen si nejsem jist tím mezikusem, jestli na sobě budou sedět v pohodě viz odlišná hloubka, na šířku jsou stejné.

pračky

já mám doma https://www.arecenze.cz/recenze-pracek/aeg-lavamat-85470sl/ a právě k ní vybírám i sušičku.. četla jsem, že je lepší mít obě od stejné firmy. našla jsem i originální mezikus právě s tou poličkou, což mi přijde super. máte někdo tip na sušičku AEG se kterou jste spokojeni?

Když už se to vytáhlo

Když už se to tu vytáhlo, je lepší kupovat sušičku a pračku v setu viz třeba toto, protože pak je pravděpodobné, že na sebe budou pasovat ať už s těmi mezikusy nebo bez. Ale minimálně budou mít stejné rozměry.

zase někdo vytahuje starý

Obrázek uživatele Vladkax

zase někdo vytahuje starý příspěvek.... to si někdo fakt musí dát práci, je to 7 let staré....

Je to na pohodu

Ahoj, myslím, že je to naprosto v pohodě ;-) Tady ty mezikusy jsou pevné, máme pračku http://nejpracky.cz/pracka-beko-wmb-51032-cspty-recenze/ a na ní i sušičku od stejné značky a i při maximálních otáčkách obojího drží jako přibité ;-) Nebála bych se toho, není to nejmenší problém, opravdu :-)

ahoj, já mám tento set Miele,

Obrázek uživatele KaterinaAd

ahoj, já mám tento set Miele, s obsluhou není nejmenší problém - mám 172 cm a myslím, že by to zvládli i mnohem menší postavy než tvoje.
ten středový pultík používám když rovnám suché prádlo ze sušičky, vyhovujie mi to.

ahoj, je to asi týždeň, čo mi

ahoj, je to asi týždeň, čo mi dorazila sušička (pračku aj sušičku mám od electroluxu). Mám ju na pračke a je to super - doporučujem. Tiež som sa bála že nedotiahnem na ovládanie (mám 163 cm) ale je to v pohode. Spojovací diel mám obyčajný bez možnosti položenia koša, ale hneď vedľa mám vaňu a na nej prebalovací pult, tak mám kam dať ten koš. Inak som tiež rozmýšľala, či nekúpiť pračku a sušičku v jednom, ale veľa ľudí to nedoporučuje...

Re:

Ahoj. Ja mam susicku na pracce,jsou stejne znacky a tez merim 167cm. Zadny problem neni. Do bubnu dosahnu i vidim.Max spokojenost. Vsem doporucuji.Lucie

Dík, shodou okolnností jsem

Obrázek uživatele Olitwins

Dík, shodou okolnností jsem měla pračku a sušičku v jednom a vůbec bych to nedoporučila, pokud má někdo místo na to mít to na sobě (což já tehdy neměla....).

Dík za odpovědi, budu ráda i za další....

Re:

Ahoj,kamoska to tak ma taky,dve rozdilne znacky,nikdy nerikala o nejakych problemech.Nevim jestli uz oba pristroje mas,ale jde koupit i pracka se susickou v jednom.Mej se Martina

Ahoj, my též máme pračku a na

Ahoj,
my též máme pračku a na ní sušičku. Je to ta nejlepší kombinace, vůbec se toho neboj. Spojovací díl mezi pračkou a sušičkou máme, ale POZOR! Spojovací díl máme originál k AEG spotřebičům (tj. kovový) a ten nám začal dělat problémy při ždímání. Jak se pračka rozklepe tak ten díl hrozně rachtá. Původně jsme si mysleli, že máme rozbitou pračku, ale po návštěvě servisáka (který si naúčtoval 1107,- kč) jsme zjistili, že se jedná o tento spojovací díl :-(. Prý se dělá i nějaký "neoriginál", který je z plastu-tak ten by snad nemusel tak hrozně rachtat. A nebo je prý řešení to mít bez mezi dílu, ale to mi připadá hrozně nepraktické.

My jsme to vyřešili tak, že jsme svůj kovový spoj. díl oblepili kobercovou páskou, takže jsme to rachtání dost omezili :-D

Měj se Iva D.

Ahojky, tak tchýně má pračku

Obrázek uživatele Laaja

Ahojky,
tak tchýně má pračku a na ní sušičku a je to v pohodě. Pračku má AEG Lavamat a k ní sušičku. Ta je menší jak pračka, takže to není nijak vysoko a obsluha je bez problémů. Dosáhnu i já, mám taky 167cm :o) A tchýně si nestěžuje, vypadá to dobře a jestli budeme pořizovat do budoucna sušičku, tak provedu taky tuhle kombinaci. měj se Lája