Skip to main content

Matrace + rošt

Posted in

Ahoj všichni, chtěla bych Vás poprosit o radu. Zrovna dětem (2roky a 3 měsíce) pořizujeme velké postele. Rozhodli jsme se pro postel 200 x 90 cm z masivní borovice a teď řešíme, jakou koupit matraci a rošt. Nabídka je hodně velká a už mi z toho jde hlava kolem. Mohli byste mi, prosím, poradit a napsat Vaše zkušenosti? Mockrát děkuji
Alena

Re:

Ahoj,
my jsme starší dcerce ve 2 letech taky pořídili obyčo pružinovou matraci z Jysku za cca 700,-. Doporučili nám to s tím, že na její váhu to stačí a naopak nám nebude líto, když se počůrá atd. Používá ji cca 3 roky a myslím, že to byla dobrá volba. Dvojčatům pořídíme taky takové, za měsíc děláme nový pokoj.
Ovšem levný rošt taktéž z Jysku je na houby, tam už 2 laťky praskly...

Re:

Ahoj,
moje děti mají palandu, kde jsou místo roštů prkna. Koupila jsem jim zdravotní matrace po 2.500,-Kč. Já sama jsem si teď pořídila novou postel, matrace mám také zdravotní po 6 tisících a pod ně jsem na radu kamaráda dala také prkna. U mých matrací bylo doporučeno nedávat je na rošt, ale na pevnou plochu. Prkna z Obi nevyjdou o moc levněji, než levné rošty. Tak bych se asi po své zkušenosti řídila podle toho, na co je doporučeno položit matrace, které koupíte.
Jana

Ahojky,

koukám že máme podobně mladé děti :-))) Našim holkám je 28m :-)))) Teď jsme jim akorát také pořizovali velké postele 90x200 a koupili jsme borovice masiv vyvýšené dole s domečkem. Postele mají naprosto obrovský úspěch. Jinak rošt máme z Ikea za 250 Kč a matraci také Ikea, pružinová za 600 Kč. Teď dokud nemají nijak závratnou váhu, si myslíme, že je to naprosto dostačující a až povyrostou a ztěžknou, tak pořídíme pořádné zdravotní matrace. Neříkám že naše řešení je nejlepší, ale nám a hlavně holkám to tak vyhovuje. Tak držím palce s výběrem a pohodový přechod na velké postele.
Zdraví Jana a berušky